7 травня заступник голови профкому з охорони праці та виробничого побуту Ірина Пугачова привітала з виходом на пенсію заслужених працівників агломераційного цеху №2, членів профспілки «Металургів» машиніста конвеєру Анну Георгіївну Ткач і старшого агломератчика Володимира Миколайовича Сачнєва, вручивши їм пам'ятні подарунки – вироби з кришталю.

Пропрацював Володимир Сачнєв на підприємстві біля 40 років і весь час у агломераційному цеху. Спочатку на АФ №1, де займав посаду начальника зміни, а після її закриття – у АФ №2. Відзначений Орденом Трудової Слави III ступеню.

Анна Георгіївна приїхала у Кам’янське (тоді – у Дніпродзержинськ) в 1981 році. З 1995 року працювала в агломераційному цеху, віддавши рідному підприємству більш ніж 20 років свого життя.

Дуже теплими вийшли проводи заслужених працівників на заслужений відпочинок. Друга бригада АФ №2 на чолі зі змінним майстром Володимиром Гуртовим подякувала А.Ткач і В.Сачнєву за плідну працю. 

За доброю традицією проводжаючи з почестями заслужених працівників на пенсію профком «Металургів» подарував їм на пам'ять частинку комбінату – кришталеві вази, продукцію легендарного кришталевого цеху ДМК.