На адресу ради ветеранів ДМК надійшов лист, в якому голова Петриківської районної ради просив клопотати голову ради ветеранів Петра Герасимова перед дирекцією ПАТ «Дніпровський меткомбінат» у вирішенні питання по ремонту каналізації Курилівського відділення стаціонарного догляду постійного або тимчасового проживання, в народі – Будинок для літніх людей. Чому ДМК? Тому що в цій установі перебуває багато колишніх працівників цього підприємства.

Керівництво Дніпровського металургійного комбінату неодноразово допомагало людям, виділяючи різні суми грошей на ремонти, лікування та інше. Але ДМК – це велика бюрократична машина, де паперова тяганина може стати перешкодою будь-якого хорошого починання. Старий стан каналізації будинку для літніх людей часу на роздуми не залишав.

Тому голова ради ветеранів Петро Герасимов звернувся до лідера профспілкової організації «Металургів» ДМК Олега Нагорного, який неодноразово допомагав людям похилого віку. Звернувся і не прогадав! Вже через кілька днів необхідні запчастини і комплектуючі були закуплені і доставлені профспілкою в Курилівське відділення стаціонарного догляду постійного або тимчасового проживання.