Урочисте вручення пам'ятних грамот і нагород працівникам енергетичних структурних підрозділів Дніпровського меткомбінату відбулося на оперативній нараді активу профспілки, яка відбулася напередодні свята.

Щорічно, 22 грудня, в нашій країні відзначається День енергетика, який встановлений на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості Указом Президента України «Про День енергетика» №522/93 від 12 листопада 1993 року. 22 грудня відзначається професійне свято всіх працівників енергетичної промисловості, що охоплює вироблення, передачу і збут споживачам електричної та теплової енергії.

З професійним святом на оперативній нараді енергетиків привітав голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний, який за високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди святкування професійного свята Дня енергетика відмітив сімох працівників енергетичних структурних підрозділів ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів».

Цех водопостачання представив електромонтер Ігор Дузенко, теплоелектроцентраль – машиніст котлів Світлана Полога, самою гідною серед працівників цеху мереж і підстанцій була електромонтер Вікторія Коваленко, від киснево-компресорного цеху була Наталія Орел, а газового цеху – Сергій Услонін, електротехнічну лабораторію і управління головного енергетика відповідно представили Павло Чижик і Юлія Шатілова.