Дорогі металурги! Шановні ветерани!

Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Професія металурга – справа працьовитих, сильних і стійких духом людей. Всі працівники Дніпровського металургійного комбінату є представниками цієї почесної професії. Майстерність і відповідальність робітників-металургів завжди заслуговували щирого визнання, глибокої поваги і безмежної вдячності.

Наше підприємство – це велика країна, де кожен повинен чесно робити свою роботу. Може важку, складну, але обрану не випадково, обрану до душі. Досвід старших поколінь вчить нас жити гідно, жити для наших дітей і онуків, майбутніх поколінь, жити для України. Металурги Кам'янського пам'ятають різні складні часи, але ми завжди спільно долали труднощі. Адже коли ми разом, нам будь-які перешкоди по плечу.

Від імені профспілки «Металургів» Дніпровського металургійного комбінату бажаю кожному працівникові металургійної промисловості, кожному працівнику і ветерану нашого підприємства міцного здоров'я і удачі в усьому, миру і стабільності рідному комбінату та Україні, щастя і благополуччя вашим родинам! Нехай сповнений буде ківш, а поруч буде друг. І нехай метал, немов звір, кожному з вас підкориться!

Зі святом!

Олег НАГОРНИЙ, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК