Шановні члени профспілки «Металургів»! Дорогі кам'янчани! За минулі три роки, наш багатотисячний колектив став однією великою профспілковою сім'єю! 27 січня 2019 року нашій «дитині» виповнилося три роки. В такому віці діти вже гордо тримають голову, вміють впевнено ходити і говорити, до дитини приходить розуміння і усвідомлення того, що вона постійно розвивається і росте.

Завдяки злагодженим діям всіх членів первинної профспілкової організації «Металургів» вдалося добитися підвищення рівня заробітної плати працівникам ДМК; поліпшити ситуацію з охороною праці на підприємствах; здійснити якісний контроль за станом побутових приміщень структурних підрозділів; значно збільшити чисельність оздоровлених членів профспілки «Металургів» в здравницях і курортах України. Звичайно ж, ми пам'ятаємо і про наших воїнів, завдяки яким в Кам'янському сьогодні мирно і спокійно, і шановним ветеранам, які віддали не один рік свого життя рідному підприємству.

Щиро бажаю нашому «дітищу» безперервного зростання і процвітання, цікавих ідей і добрих починань, гідно, дружно і спільно йти по складному і тривалому шляху, примножуючи чисельність профспілкової організації «Металургів». Дякую всім за розуміння і підтримку в нашій нелегкій і потрібній справі!

Разом ми сила!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»