Дорогі колеги, однодумці! Чотири роки тому, 27 січня 2016 року, на Дніпровському меткомбінаті була створена нова первинна профспілкова організація, яка на установчих зборах була названа ППО «Металургів». Минуло чотири роки. З одного боку – це короткий строк. Однак за такий нетривалий відрізок життя нашої багатотисячної організації, була проведена велика робота. Її не соромно показати нашим послідовникам і однодумцям. Наші ідеї часто вдавалося реалізовувати вперше в історії профспілкового руху не тільки міста Кам'янське Дніпропетровської області, а й України!

Чим профспілка «Металургів» може пишатися, так це людьми і єднанням. За час існування організації, до нас приєдналися працівники інших підприємств та організацій, а також громадяни, які навчаються або працюють в навчальних закладах, за трудовим договором у фізичних осіб-підприємців. Нам вірять, і це заслуговує на повагу!

Сьогодні підприємства і організації країни переживають нелегкі економічні часи. Спостерігаються труднощі і у профорганізацій України. Проте, спільно нам обов'язково вдасться впоратися з проблемами і труднощами! Це вдавалося раніше, в 2017-му році, в період «гарячої консервації» ДМК, вийде це і зараз!

Від імені багатотисячного трудового колективу вітаю з черговою річницею заснування профспілки «Металургів». Щиро бажаю всім нам розвитку, стабільності і процвітання! Нехай всі поставлені завдання і цілі обов'язково реалізуються! Упевнений, що в рядах профспілки «Металургів» працюють справжні професіонали своєї справи і патріоти нашої Батьківщини!

Миру і благополуччя всім нам, зі святом!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»