Дорогі металурги! Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Металург – це складна і важка професія. І незважаючи на це, в ній працюють міцні, надійні й впевнені в собі люди. Такі, як співробітники Дніпровського металургійного комбінату.

Щорічно металургійна галузь розвивається та вдосконалюється. До наших лав приходять нові люди, високоосвічені та молоді фахівці допомагають покращувати металургійну галузь. За десятиліття, професія металурга не стала легше, але, тим не менш, вона зберегла своє значиме положення в державі. Металургія – це найважливіша й найбільша галузь України. І завдяки металургам ДМК вона знаходиться в здоровому і рентабельному стані. Життя кожної людини нерозривно пов'язане з металопродукцією – і в цьому Ваша заслуга!

Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» Дніпровського металургійного комбінату бажаю нових досягнень і успіхів у вашій нелегкій, але благородній праці. Міцного здоров'я і щастя вам, добра і любові вашим рідним і близьким, миру і благополуччя вашому будинку. Нехай рідний комбінат і далі процвітає, стабільно випускаючи металопрокат на ринок Європи та світу.

З професійним святом вас, металурги!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК