У 2018 році в змаганнях, які йдуть в залік спартакіади ДМК, взяли участь близько 200 спортсменів-аматорів. У минулому сезоні боротьба велася в 14-ти видах спорту, за підсумками яких визначився переможець – команда конвертерного цеху.

– В минулому році була дуже цікава спартакіада, була хороша конкуренція, що видно за результатами. Я більше 25 років працюю на комбінаті і не пригадую, щоб конвертерний цех вигравав спартакіаду. Для загальної перемоги постійно чогось не вистачало. У 2018 році прогрес конвертерників очевидний, – розповідає заступник директора КСЦ «Дніпровець» по спорту Едуард Коряк.

Другими до фінішу прийшли працівники РМЦ і ЦРМО, якими керують фізорги Володимир Євтєєв, Микола Нестьоркін і Дмитро Сорока. Третіми стали спортсмени об'єднаної команди ККЦ-ТУ-АТЦ-УЯП.

– В цьому році хоч команда і не повторила свій минулорічний чемпіонський успіх, але залишилася в трійці лідерів, посівши друге місце, – продовжує Е.Коряк. – Не зійшли з п'єдесталу і наші «старожили» – команда киснево-компресорного цеху, техуправління, автотранспортного цеху та управління якості продукції. Фізорги Михайло Селіхов і Дмитро Іванов багато зусиль доклали для того, щоб команда показала результат. Хотів би відзначити і фізорга Володимира Петруся. Його команда ТЕЦ-ЦВП-УГЕ-ЕТЛ-ЦМП зайняла четверте місце. Без таких людей я не уявляю спартакіаду комбінату.

Відкриттям спартакіади-2018 вважаю збірну санаторію-профілакторію, ЦПП і медсанчастини, яка в свій перший рік виступала одним складом від початку до кінця, взявши участь в усіх видах спорту. Найголовніше – у команди є призові місця: три третіх і одне друге. Це хороший показник. Думаю, що ця дружна команда в 2019 році буде боротися за призові місця.

Напередодні нового сезону вчора, 9 січня, відбулися чергові збори фізоргів. На ньому був присутній заступник голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Віталій Ровков. На зборах обговорювалися різні організаційні питання спартакіади-2019, нові склади команд-учасниць, регламенти різних видів спорту і т.п.