Змагання, які йдуть у залік спартакіади ПАТ «ДМК» і які підтримує профспілка «Металургів», проходили в культурно-спортивному центрі «Дніпровець» протягом двох місяців. Перед початком вирішальних зустрічей студентам КВПУ від профспілки «Металургів» був подарований комплект спортивної форми для участі в обласних волейбольних змаганнях.

У «фінал чотирьох» вийшли збірні цехів, команди «Прокатний-КВПіА» і «Доменний-агломераційний №2-Газорятувальна служба-Газовий», а також два студентських колективи Придніпровський державний металургійний коледж і Кам'янське вище професійне училище.

У вирішальному поєдинку фіналу зустрілися переможці минулого року команда ПДМК і команда відкриття чемпіонату, збірна цехів «ПЦ-КВПіА». Першу партію у впертій боротьбі виграли студенти – 24:26.

У другій – молодь трохи розгубилася на старті і вже і не змогли наздогнати суперника – 25:17. Все вирішувалося в третій партії, яка вийшла дуже впертою.

За рахунку 13:13 молодші хлопці з ПДМК, здавалося дотиснуть металургів, але досвід взяв гору – 15:13 і «Прокатний-КВПіА» вперше в історії спартакіади ДМК стає переможцем волейбольного турніру!

Перед початком другого матчу заступник голови профкому профспілки «Металургів» Віталій Ровков вручив комплект спортивної форми студентам КВПУ і побажав їм гідного виступу на змаганнях обласного рівня.

Що стосується самого матчу, то «ДЦ-АФ №2-ГРС-ГЦ» із рахунком 2:0 впевнено перемогла студентів КВПУ і завоювала друге місце, посунувши на третє місце ПДМК.