Представник профспілки «Металургів» у складі загальнокомбінатівської комісії перевірив їдальні нашого підприємства. Ці обходи їдалень відбуваються регулярно і на постійній основі.

З питань, які порушувалися профспілкою:

1. На думку працівників, які перебувають у залі їдалень, претензій до якості харчування на момент опитування у них не було.

2. Щодо їдалень, у яких регулярно течуть стелі, наполегливі вимоги профспілки підштовхнули керівництво до перших кроків у бік покращення ситуації. Наразі розробляється проектна документація на виконання робіт із усунення проблеми.

3. Відреагувало керівництво однієї із їдалень, в якій вже не вперше спостерігалися проблеми з каналізацією, і на це прохання профспілки. Каналізацією вже займаються і найближчим часом вона знову функціонуватиме.

Є проблеми, пов'язані із самими працівниками нашого підприємства

4. Для здешевлення вартості одного обіду на прохання профспілки в їдальні підприємства повернули багаторазовий посуд – один комплект (ложка, виделка, склянка, тарілки тощо) з одноразовою тарою коштує відвідувачу мінімум 5 грн., а то й дорожче. Так ось, до кінця зміни персонал їдалень недолічується до 5-ти склянок багаторазового використання і великої кількості залізних ложок/виделок. Прохання опрацювати у колективах цю ситуацію, щоб вартість обіду не подорожчала на «рівному місці».

Зворотній зв'язок

Якщо у вас є зауваження щодо роботи їдалень, можете озвучувати свої запитання або в нашій профспілковій групі, або звернувшись на вайбер групи Столовые "КАМЕТ-СТАЛЬ". У наступних обходах комісії щодо їдалень підприємства ці питання будуть озвучені.