Шановні українці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ї річниці Незалежності нашої країни!

День народження держави – це свято пам’яті, яке відзначається як найголовніше свято України. Неважливо якою мовою ми говоримо, важливо, які традиції шануємо і яку країну вважаємо своєю батьківщиною. Це пам'ятний день для будь-якого українця, день, коли мрія про незалежність стала реальністю.

Сьогодні ми всі з вами переживаємо нелегкі часи. Питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Але цей урок загартовує нас і робить ще сильнішими.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, сімейного благополуччя, взаєморозуміння та злагоди, життєвих вдач та творчих успіхів у високому служінні на славу України і нашого міста, на славу її працьовитого народу. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений щастям, теплом і новими здобутками! Радійте цікавим подіям, йдіть назустріч райдужним надіям і мріям! Пам'ятайте, що успіхи нашої держави складаються з досягнень кожного небайдужого українця, тобто від нас. Від щирого серця зичу усім землякам, рідним, друзям і колегам здоров'я й наснаги, щастя та злагоди, добробуту і благополуччя!

Зі святом вас, з Днем Незалежності України!

Голова профкому профспілки "Металургів", Олег Нагорний