Шановні металурги, жителі Кам'янського, соціальні партнери та колеги! Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» вітаю вас з прийдешніми святами – Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Сезон, що минає був одним з найскладніших в роботі нашого з вами металургійного підприємства й профспілки «Металургів». Тисячі металургів та мешканців міста й надалі вірять у нашу організацію, довіряють їй, цінять втілене у життя, відчувають підтримку. Є й такі, хто не витримав, в першу чергу, психологічного тиску повсякденням. Тим не менш, профспілкова організація «Металургів» є найчисленнішою профорганізацією в Кам'янському.

Не все задумане вдалося втілити у життя. На то були різні причини, як то реорганізація підприємства, зміна власника, вірусна епідемія в Україні та інші. Але завдяки вашій всебічній підтримці ми, незважаючи на труднощі та примхи долі, все ж реалізували багато соціальних проектів і програм, взяли участь в різних міських та комбінатівських заходах.

Незважаючи на всі труднощі, з цими завданнями, вважаю, ми впоралися! Дякую багатотисячному колективу нашої первинної профспілкової організації «Металургів» за самовіддану працю, яку вони виконували не шкодуючи сил та часу. Також дякую нашим соціальним партнерам за плідну співпрацю на благо трудового колективу підприємства.

Напередодні новорічних свят бажаю всім вам міцного здоров'я й бадьорості духу, цілеспрямованості й реалізації всіх позитивних задумів. Благополуччя кожному з Вас, рідним та близьким! Миру та спокою в кожному домі. Нехай ангел-охоронець оберігає всіх нас від усіх бід та негараздів! Нехай цей рік буде краще, ніж попередній! І нехай він здійснить усі ваші мрії та увінчає успіхом майбутні зусилля.

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»