15 червня 2021 року працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів», відправили своїх дітей та онуків на оздоровлення в дитячий табір «Сонячний», що на березі Чорного моря (смт Лазурне). Для нашої дітвори цей заїзд став дебютним. Профспілка врахувала побажання тих батьків, чиї діти не раз відпочивали в ДОК «Лісова казка». Як і в «Лісовій казці» з ними працюватимуть відомі в Кам'янському викладачі – Т.Задьора, М.Василинюк та ін.

Табір «Сонячний» обраний профспілкою «Металургів» не випадково. Керівництво здравниці дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Дітлахам пропонується широкий спектр різноманітних заходів. Підвищена увага приділяється безпеці. Ліцензованою службою безпеки здійснюється цілодобове відеоспостереження території табору. Порядок тут і з медичним персоналом. До його складу входять кваліфіковані співробітники медичної служби.

У «Сонячному» годують смачною та корисною їжею. Прийом їжі – 6 разів на день. На сніданки – «шведський стіл», а також різноманітні страви, власна випічка, свіжі овочі, фрукти та ягоди. Протягом дня організований питний режим. Меню будується відповідно до сучасних вимог дієтологів і санітарних норм. Для дітей з особливою дієтою передбачено окреме меню. У жарку пору кондиціонери, що встановлені в їдальні, забезпечують комфорт і прохолоду.

Для дітей або онуків працівників ДМК, яким виповнилося 7 років, але ще немає 18-ти, профспілка «Металургів» разом з соціальним партнером ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний», організовує заїзди на 4-ри пільгові зміни. Проїзд автобуса, який везе дитину в табір і назад, оплачує профспілкова організація.

Відправлення на відпочинок з Кам'янського здійснюється від пам'ятника «Голгофа» (біля театру). Профспілка частково компенсує вартість путівки – 20%. Все що потрібно батькам, які вирішили оздоровити свою дитину в таборі «Сонячний», – це написати заяву з проханням про виділення путівки, віддати цю заяву своєму голові цехкому, прийти в профком профспілки «Металургів» і, в разі наявності, оплатити путівку. Пам'ятайте, кількість заповітних путівок в табір обмежена. Квота профспілки «Металургів» на всі пільгові заїзди вже майже обрана.

Графік заїздів, що залишилися:

  • з 05.07 по 16.07 (12 днів);
  • з 17.07 по 30.07 (14 днів);
  • з 21.08 по 30.08 (10 днів).