Склад голів цехових комітетів, склад профспілкового комітету профспілки «Металургів» ДМК

  • СКРИННІК
    Олександр Юрійович
    Домений цех
  • ЮДЧЕНКО
    Євген Миколайович
    Конвертерний цех
  • АНДРУЦЬКА
    Ольга Леонідівна
    Відділення рідких шлаків доменного цеху (ВРШ ДЦ)
  • ТУРЧЕНКО
    Олена Степанівна
    Новопрокатне відділення прокатного цеху
  • КОЛУПАЄВА
    Ірина Михайлівна
    Сортопрокатний стан прокатного цеху
  • ВОЛКОВА
    Наталія Олександрівна
    Вісепрокатне відділення прокатного цеху
  • КОВАЛЬ
    Ірина Юріївна
    Агломераційний цех №2
  • ПОРУЧІКОВА
    Неллі Олексіївна
    Дільниця підготовки шихти АФ №2
  • ГРИНЧЕНКО
    Валерій Вікторович
    Управління залізничного транспорту
  • ГОЛІК
    Валентина Володимирівна
    Управління залізного транспорту (лок. депо)
  • СОЛОВЕЙ
    Людмила Євгенівна
    Ремонтно-сервісний центр
  • ЦИМБАЛ
    Олена Василівна
    Ремонтно-механічний цех РСЦ
  • БЕРЕЖНИЙ
    Сергій Олександрович
    Електроенергоремонтний цех РСЦ
  • БОБРО
    Наталія Сергіївна
    Автотранспортний цех
  • ТРІЙЧЕНКО
    Віта Володимирівна
    Управління головного енергетика
  • ДРОБЕЦЬКА
    Ольга Миколаївна
    Киснево-компресорний цех
  • ЛАТУН
    Олена Миколаївна
    Теплоелектроцентраль
  • УДАЧИН
    Павло Юрійович
    Газовий цех
  • РАДОЧИН
    Ірина Олександрівна
    Цех водопостачання
  • ЛОКТІОНОВА
    Вікторія Вікторівна
    Цех мереж і підстанцій
  • ФЕДОРЕНКО
    Сергій Миколайович
    Газорятувальна станція
  • ЮРЧЕНКО
    Роман Вікторович
    Електротехнічна лабораторія
  • БОШЕЛЬ
    Ірина Олександрівна
    Цех підготовки виробництва
  • КВІТКО
    Олена Вікторівна
    Цех
    контрольно-вимірювальних
    приладів і автоматики
  • ФІЛІЧКІНА
    Наталія Юріївна
    Управління інформаційних технологій
  • МАКСЮТЕНКО
    Ольга Олександрівна
    Технічне управління
  • БЕРЕЗОВИЙ
    Дмитро Валерійович
    Управління капітального будівництва
  • ДЕМЕШКІНА
    Марина Анатоліївна
    Медично-санітарна частина
  • НЕКЛЕСА
    Яніна Юріївна
    Управління соціальної політики
  • КОСЮК
    Марія Олександрівна
    Управління комбінату
  • ІВАНОВ
    Дмитро Геннадійович
    Цех випробувань управління якості продукції
  • МОРСЬКИЙ
    Ігор Альбертович
    Відділ технічного контролю управління якості продукції
  • ЛИСЕНКО
    Інна Петрівна
    Дільниця
    ультразвукового контролю
    відділу технічного контролю
  • МОРЄВ
    Дмитро Петрович
    Служба безпеки комбінату
  • ІСАЄВА
    Любов Михайлівна
    Рада ветеранів
  • ШЛЯХОВ
    Євген Генадійович
    КВПУ
  • ІЩЕНКО
    Тетяна Василівна
    Керамет
  • 1