Традиційний VII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті тренера-викладача ДЮСШ №3 Леоніда Сотника відбувся 10 грудня 2021 року в ДЮСШ №1 міста Кам’янське. Участь у змаганнях взяли 14 команд з Верхньодніпровська, Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Миколаєва, Покровська та Кам’янського.

Окрім представника профспілкового комітету «Металургів» Євгена Саніна в урочистій церемонії відкриття участь взяли начальник управління молоді та спорту Кам'янської міськради Едуард Коряк, дружина Л.Сотника – Валентина Сотник, директор ДЮСШ №3 Микола Маймур, головна спеціалістка центру «Спорт для всіх» Світлана Швець, ветерани греко-римської боротьби Олексій Бурма та Ігор Павленко.

– Цей турнір став уже традиційним, як і його постійна підтримка з боку профспілки «Металургів», – сказав Є.Санін. – Ми приділяємо найпильнішу увагу підтримці здорового способу життя та розвитку спорту в Кам'янському. Греко-римська боротьба робить з хлопчаків справжніх чоловіків. Всім учасникам турніру бажаю перемоги та спортивного настрою!

За підсумками змагань одразу 18 спортсменів ДЮСШ №1 та ДЮСШ №3 посіли призові місця в меморіалі Леоніда Яковича Сотника. Від профспілки «Металургів» майбутні патріоти України отримали пам'ятні подарунки.