Всесвітня пандемія призупинила оздоровчу компанію у 2020 році. Після покращення епідеміологічної ситуації в цьому році, оздоровлення металургів і членів їх сімей на морських узбережжях України та за її кордонами відновилося. Завдяки нашим соціальним партнерам протягом року членам профспілки запропоновані ряд цікавих турів як по Україні, так і за її межами.

Першими в березні 2021 року околиці Львова, Трускавця й Тустані по путівці вихідного дня досліджували найактивніші «металурги». Далі, з початку червня відбулися заїзди на відпочинок в українські пансіонати «Адажіо» (смт Залізний Порт), «Золотий берег» (Бердянськ). Також з'явився в цьому сезоні і міжнародний напрямок. Члени профспілки «Металургів» відпочили та оздоровилися в Туреччині, Болгарії та Єгипті. Відновлювали своє здоров'я працівники підприємства і в санаторії «Курорт Орловщина» (Новомосковський р-н, с. Орловщина).

Що стосується дітей металургів, то у них з’явилася можливість відпочити на узбережжі Чорного моря в дитячій здравниці «Сонячний», що розташована в смт Лазурне (Херсонська область). Там є все для чудового відпочинку та приємного проведення часу. Починаючи з червня вже оздоровилися близько 100 дітей та онуків працівників доменного, конвертерного, новопрокатного, газового цехів, агломераційного цеху №2, управління залізничного транспорту, ремонтно-сервісного центру, теплоелектроцентралі, цехів водопостачання та підготовки виробництва, відділу технічного контролю, дільниці КВП, Ради ветеранів та інших структурних підрозділів.

Восени оздоровлення членів профспілки та їх сімей продовжиться. На початку вересня «металурги» будуть відновлятися у пансіонаті «Адажіо» (вартість путівки члену профспілки становить до 600 грн.). Є і новинка! З 9 жовтня планується організувати 4-денний екскурсійний автобусний тур по Європі з заїздом у Македонію, Скоп'є та на Охридське озеро.

Сподіваємося епідеміологічна ситуація в Україні та за її межами буде лише стабілізуватися.