25 вересня 2021 року в мальовничому куточку нашої чудової області, в селі Гречино Петриківського району, на козацькому хуторі Галушківка, що всього с півгодини їзди від лівобережної частини Кам'янського, відбувся арт-фестиваль «Борщ» – свято на честь української національної та всіма нами улюбленої страви. Для членів профспілки «Металургів» та їх сімей була організована чергова «вилазка» на свіже повітря. Понад 100 осіб отримали можливість поринути в традиції нашого українського етносу.

У вересні 2021 року, між профспілкою «Металургів» і Медичною лабораторією «Сінево» підписано договір, згідно з яким члени профспілкової організації на різні види аналізів можуть отримати знижку 20% або 10%. Перелік позицій в прайсі соціального партнера профспілки більше 1000.

Всесвітня пандемія призупинила оздоровчу компанію у 2020 році. Після покращення епідеміологічної ситуації в цьому році, оздоровлення металургів і членів їх сімей на морських узбережжях України та за її кордонами відновилося. Завдяки нашим соціальним партнерам протягом року членам профспілки запропоновані ряд цікавих турів як по Україні, так і за її межами.

Про це у соцмережах написала Наталія Ярцева з цеху водопостачання. У липні, завдяки профспілці «Металургів», вона разом із сім’єю оздоровлювалася в пансіонаті «Адажіо», що розташований у смт Залізний Порт. Всього ж від початку курортного сезону на українських та закордонних узбережжях чотирьох морів – Азовського, Середземного, Чорного та Червоного – вже відпочило понад 300 працівників ПАТ «ДМК», які є членами профспілкової організації «Металургів».

Черговий заїзд цього разу відбудеться у Трускавець. У розпорядженні відпочивальників з Кам’янського буде розкішний готельно-курортний комплекс преміум-класу «Алькор» (чотири зірки) та триразове харчування. Все, що вам залишається, так це відпочивати, фотографувати та накопичувати багаж знань про рідну Україну.

Сьогодні ми з вами на прикладі розрахуємо вартість путівки на трьох. Завдяки рішенням профкому профспілкової організації «Металургів» будь-який працівник ДМК, який є членом профспілки, раз на три роки може взяти оздоровчу путівку з оплатою 10% від її вартості. Наприклад, в пансіонат «Адажіо» (смт Залізний Порт) подібна путівка обійдеться на 7 діб у червні всього в 420 грн. (або 60 грн. на добу). Так-так, 420 гривень – середня вартість продуктів, куплених за один похід у магазин!

Оздоровлення дітей металургів – один із пріоритетних напрямків профспілки «Металургів». На жаль, в 2021 році ДОК «Лісова казка» не допоможе через COVID-19 оздоровити дітвору. Але профспілка знайшла альтернативу – дитячий табір «Сонячний», що розташований на узбережжі Чорного моря.

Незважаючи на складну економічну ситуацію, в якій зараз знаходиться ПАТ «Дніпровський меткомбінат», а також всесвітню пандемію, члени профспілки «Металургів» та їх сім'ї вже з червня 2021 року можуть оздоровитися на берегах Чорного та Азовського морів. Також профспілка подумала і про дітей металургів. У них є можливість відпочити на морі в ДОК «Сонячний».

Завдяки позитивним відгукам працівників комбінату та членів їх сімей про попередні тури, які профспілка «Металургів» регулярно організовує з грудня 2018 року, у березні 2021 року була організована чергова поїздка. Для багатьох, хто скористався своєю нагодою, вихідні перетворилися в клуб за інтересами, в симбіоз відпочинку та подорожі.

Підводимо підсумки нашого нерепрезентативного анонімного опитування куди «на літній час я свою дитину» відправлю / неотправлю, який проводився в телеграм-каналі «ДМК обговорення».

Одним з пріоритетних соціальних напрямків для профспілкової організації «Металургів» є оздоровлення працівників Дніпровського меткомбінату. З моменту заснування організації, 27 січня 2016 року, в середньому вже оздоровився майже кожен член нашої профспілки. За 4 роки, у 28 здравницях України своє здоров'я поправили 8072 працівника ДМК та члени їх сімей.