Дебати про те, хто ж розумніший – чоловіки чи жінки, – ведуться вже не одне десятиліття. Хтось проводить різні дослідження на предмет визначення різниці в рівні інтелекту між статями, а хтось шукає відповідь на це філософське питання в веселих конкурсах, формуючи для цього окремі команди юнаків та дівчат! В результаті народжуються різні проекти і шоу, на кшталт такого, яке глядач, що прийшов у КСЦ «Дніпровець», побачив 17 січня.

Ввечері цього дня при заповненому залі спортзалу культурно-спортивного центру проводився конкурс «Хто зверху?», учасниками якого стали молодь Придніпровського державного металургійного коледжу, а також члени профспілки «Металургів» (виділені по тексту жирним шрифтом) – студенти Кам'янського вищого професійного училища і працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Гаряча підтримка залу, веселі конкурси, дотепні відповіді і дії на сцені учасників протягом усього вечора дарували присутнім чудовий настрій. Вели запальну програму капітани двох команд: від хлопців – Леонід Брежнєв, від дівчат – Альона Хуторна.

Команда юнаків

  • капітан, голова ради молоді ДМК – Леонід Брежнєв (ТУ);
  • самий спортивний молодий працівник ДМК – Дмитро Іванов (УЯП);
  • кращий танцюрист всього Азовського узбережжя, чемпіон по грі в «Мафію», голова цехового комітету газового цеху – Максим Пелькевіч (ГЦ);
  • «універсальний солдат» вищого професійного училища – Марат Омелюк (КВПУ);
  • голова студентського парламенту і найрозумніший студент металургійного коледжу – Андрій Карпенко (ПДМК).

Команда дівчат

  • капітан, найкрасивіша, але скромна ведуча – Альона Хуторна (відділ по роботі з молоддю УСП).
  • найвеселіша й енергійна медсестра Кам’янського – Дар'я Золкина (МСЧ);
  • постійне джерело енергії і оптимізму, переможець в номінації «Самий яскравий новорічний костюм-2017» – Тетяна Маринина (ПЦ);
  • прекрасна представниця вищого професійного училища, займалася боксом, а зараз – танцює – Анастасія Глоба (КВПУ);
  • голова студентського профкому металургійного коледжу, голова молодіжної ради Кам'янського і найулюбленіша вожата ДОК «Лісова казка» – Аліна Жиронкина.

На цих батлах були присутні могутня підтримка голів цехових комітетів нашої профспілки, а також керівники ППО «Металургів» – голова профкому Олег Нагорний і його заступник – Віталій Ровков.

Для команд були підготовлені по п'ять завдань: «Збери слова», «Угадай пісню», «Хто Я?», «Учасники, в ряд!», «Хто спритніший?». Кожне завдання – зі своєю родзинкою, кожен раз відбувалися якісь курйози, на які тут же з гумором реагували і команди, і судді, і глядачі.

За підсумками шести конкурсів суддівська колегія шоу, яку очолювали начальник відділу по роботі з молоддю управління соціальної політики ДМК Анна Коваленко і директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк, зафіксувала нічийний результат – 3:3.

Для визначення переможця був призначений додатковий раунд під назвою «диводивилки». На протязі довгого часу капітани команд дивилися один одному в очі. Раніше моргнув Леонід і Альона принесла бажану перемогу дівчатам!

Емоційне напруження змагальних пристрастей, загальна радість і веселощі в продовженні всього шоу були на позначці 100%. Акторські та інші творчі здібності учасників команд, їх відкритість і розкутість, підтримка глядачів, вплетені в канву гри танцювальні номери у виконанні юних талантів зразкового ансамблю бального танцю «Лілея» – все це зробило шоу яскравим і незабутнім.

Емоцій додала і лотерея з призами. При вході в зал кожному глядачеві видали картку з номером, а в перерві між конкурсами провели розіграш лотереї. Щасливчики під дружні оплески отримували різноманітні призи, серед яких були і футболки, і навушники, і селфі-палки. Але, як зазначили глядачі, найголовніший приз – це відмінний настрій, який подарували учасники шоу!