Склад голів цехових комітетів, склад профспілкового комітету ППО «Металургів»

  • ГОСТРИЙ
    Микола Миколайович
    Домений цех
  • КОВАЛЬОВ
    Андрій Васильович
    Конвертерний цех
  • АНДРУЦЬКА
    Ольга Леонідівна
    Дільниця випалювання вапна конвертерного цеху
  • КАЛІНІЧЕНКО
    Наталія Вячеславівна
    Новопрокатне відділення прокатного цеху
  • ДЕМІДЕНКО
    Кіра Борисівна
    Сортопрокатне відділення прокатного цеху
  • ВОЛКОВА
    Наталія Олександрівна
    Вісепрокатне відділення прокатного цеху
  • КОВАЛЬ
    Ірина Юріївна
    Агломераційний цех №2
  • ПОРУЧІКОВА
    Неллі Олексіївна
    Дільниця підготовки шихти АФ №2
  • ЗАЙЦЕВ
    Роман Миколайович
    Управління залізничного транспорту
  • ГОЛІК
    Валентина Володимирівна
    Управління залізного транспорту (лок. депо)
  • СОЛОВЕЙ
    Людмила Євгенівна
    Ремонтно-сервісний центр
  • ЦИМБАЛ
    Олена Василівна
    Ремонтно-механічний цех РСЦ
  • ПЕРЕСИП
    Тетяна Володимирівна
    Цех ремонту металургійного обладнання РСЦ
  • БІЛИЙ
    Дмитро Іванович
    Електроенергоремонтний цех РСЦ
  • ТРІЙЧЕНКО
    Віта Володимирівна
    Управління головного енергетика
  • ДРОБЕЦЬКА
    Ольга Миколаївна
    Киснево-компресорний цех
  • ЧУМАК
    Сергій Миколайович
    Теплоелектроцентраль
  • ПЕЛЬКЕВИЧ
    Максим Валентинович
    Газовий цех
  • АРАБАЖИ
    Вікторія Юріївна
    Цех водопостачання
  • ЛОКТІОНОВА
    Вікторія Вікторівна
    Цех мереж і підстанцій
  • ФЕДОРЕНКО
    Сергій Миколайович
    Газорятувальна станція
  • ЮРЧЕНКО
    Роман Вікторович
    Електротехнічна лабораторія
  • ЦУПРОВ
    Станіслав Миколайович
    Цех контрольно-вимірювальних приладів і автоматики
  • КИСІЛЬ
    Людмила Іванівна
    Цех підготовки виробництва
  • БОГАЦЬКИЙ
    Михайло Антонович
    Голова цехового комітету автотранспортного цеху
  • НЕНАШЕВ
    Юрій Юрійович
    Служба безпеки комбінату
  • ФІЛІЧКІНА
    Наталія Юріївна
    Управління інформаційних технологій
  • ВАНАШОВ
    Денис Олександрович
    Технічне управління
  • ЛІСОВА
    Олена Вікторівна
    Управління капітального будівництва
  • КОСІК
    Анна Сергіївна
    Управління промислової безпеки
  • НЕКЛЕСА
    Яніна Юріївна
    Управління соціальної політики
  • БЄЛОКОНЬ
    Наталія Василівна
    Управління якості продукції
  • ВОРОБЙОВА
    Тетяна Анатоліївна
    Управління комбінату
  • ПОВШКО
    Олена Вікторівна
    Санаторій-профілакторій
  • РАК
    Віктор Георгійович
    Рада ветеранів
  • ОСТАШКЕВИЧ
    Антоніна Вікторівна
    Жіноча рада
  • КАЙКО
    Олена Василівна
    ТОВ СП «УГХТ-Дніпродзержинськ»
  • ЙОЛКІНА
    Надія Костянтинівна
    ТОВ «Регенза»
  • БІЛОУСОВА
    Ірина Ливинтинівна
    ТОВ «Охорона-Холдінг»
  • ШЛЯХОВ
    Євген Генадійович
    КВПУ
  • 1