Приємна новина надійшла від наших військових! Президент України Володимир Зеленський нагородив наших вояків під Бахмутом. Однією з нагороджених була жінка, якій допомагла Світова Волонтерська Спілка, що функціонуює на базі волонтерського ХАБу профспілки «Металургів».

Трохи передісторії. На початку січня 2023 року Світова Волонтерська Спілка передала чергове військове обмундирування одному з бойових підрозділів, що боронить Україну під Бахмутом. В рядах цього підрозділу служать не тільки чоловіки, але й жінки. Одна з них довгий час не могла знайти берців для жінок малого розміру, від чого ноги захисниці дуже потерпали.

Допомогли у вирішенні питання друзі з польського фонду Stratpoints (м.Познань) – полковники у відставці Marek Napierała та Wiesław Dziepak, та весь колектив організації fundacja Stratpoints, яку очолює генерал Mirosław Różański. Ми зробили замовлення, а постійний представник профспілки «Металургів» у Польщі Тетяна Олійник передала наше прохання і у найкоротші терміни взуття було знайдене, надіслане в Україну та передано нашій захисниці.

Нещодавно Володимир Зеленський приїзжав у Бахмут. Він підтримав наших захисників та вручив різні високі нагороди. Однією з тих, кого нагородив Президент України була й наша героїня. Звісно, всі ми вітаємо українських захисників. Волі та сили вам рідненьки, здоров’я та життя! Віримо в нашу ПЕРЕМОГУ, яка вже не за горами! Український народ прикладає максимальних зусиль за ради неї!

P.S.

Херсон повернувся,
Бахмут очищається,
Мелітополь очікує,
Крим на черзі…

Далі точно буде!!!

Разом ми – СИЛА!
Все буде Україна!!!
Jeszcze Polska nie zginęła!!!
Putin kaputt!!!