21 липня 2019 року, в день професійного свята всіх металургів України, працівники профкому профспілки «Металургів» відвідали заслуженого металурга України, ветерана праці Дніпровського меткомбінату, колишнього голову ради ветеранів ДМК Віктора Рака, який зараз знаходиться на заслуженому відпочинку.

15 липня 2019 року в дитячому оздоровчому комплексі «Лісова казка» відбулося вже третє за рахунком свято – урочисте відкриття табірної зміни ювілейного 55-го сезону. Дітвору приїхала привітати і профспілка «Металургів» ДМК.

Дорогі металурги! Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Цей день завжди відзначається по-особливому, адже професія металурга виховує працьовитих і сильних духом людей.

Дорогие жители Каменского! Уважаемые сотрудники ДМК! Искренне поздравляю всех металлургов и горняков с профессиональным праздником!

19 липня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження, яка була приурочена до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. В актовому залі управління ПАТ «Дніпровський меткомбінат» нагороджували працівників підприємства.

Партнер профспілки «Металургів» ДМК – національна мережа будівельно-торгових центрів «Епіцентр» міста Кам'яннське – в період з 20 по 22 липня 2019 року проводить акцію Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості для працівників Дніпровського меткомбінату.

Ось уже другий день поспіль однодумці кандидата в народні депутати Олега Миколайовича Мороза розповідали перехожим городянам про засновника компанії «МіКомп», голову обласного та Кам'янського осередків політичної партії «ОСНОВА», який балотується по 30-му виборчому округу Кам'янського. До агітнамету, який розташувалася в центральній частині міста, підходили не всі. Однак багатьох зупиняв той факт, що агітацію проводив сам кандидат – Олег Мороз, який не соромився спілкування ні з молоддю, ні з людьми у віці.

16 липня 2019 року в актовому залі інженерного комплексу ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч кандидата в народні депутати Олега Мороза з працівниками та ветеранами ДМК, які вже 21 липня будуть приймати важливе рішення щодо вибору свого представника від народу. Тривала зустріч півтори години.

На 1 травня 2019 року співробітникам ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів», було виділено безповоротної фінансової допомоги на суму 118,5 тисяч гривень. Унікальною для цієї профорганізації також є виплата фіндопомоги постраждалим на підприємстві в перші години після травми.

14 липня 2019 року відбулася третя в 2019 році відправка дітей працівників ДМК і жителів Кам'янського у дитячий оздоровчий комплекс «Лісова казка». Від'їхали автобуси в оздоровницю ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з площі Ясюковича о 8-й годині ранку. Контроль за організаційними питаннями здійснювала і профспілка «Металургів».

У продовження епопеї, пов'язаної з виниклими складнощами у керівництва ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з обслуговуванням об’єктів соціальної сфери, що знаходиться на балансі підприємства, голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний повідомляє, що досягнута домовленість з засновником фірми «МіКомп» Олегом Морозом про відвідування працівниками ДМК, які є членами профспілки «Металургів», басейну «МіКомп» на безкоштовній основі.

Нещодавно була запущена процедура банкрутства ПАТ «Дніпровський меткомбінат», через що на сайті підприємства з'явилося офіційне повідомлення прес-служби. У ньому зазначено, що комбінат «має суттєві обмеження в правах надавати соціальну допомогу і фінансувати соціальну сферу». В результаті, на адресу профспілки «Металургів» стали надходити дзвінки від працівників підприємства. Їх, в першу чергу, цікавило питання по ДОК «Лісова казка», куди видача путівок тимчасово була припинена.