Голова Федерації професійних спілок України, Віце-президент Міжнародної конфедерації профспілок Г.Осовий звернувся з листом до Міністра фінансів України С.Марченко, голови Національного банку України Я.Смолія, Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ю.Арістову, Виконавчому директору МВФ від України Ентоні Де Ланою про невідкладні дії в сфері економіки, охорони здоров'я та заборгованості по зарплатах.

У зв'язку з введеними в Україні карантинними заходами, дістатися на роботу в Кам'янському стає все складніше. З 6 квітня уряд України посилює заходи, пов'язані з коронавірусом COVID-19. Як тепер добиратися до місця роботи? Зараз це основне питання, яке задають працівники підприємства профспілці «Металургів».

У зйомках відео, в якому городяни закликають дотримуватися карантинних заходів у боротьбі з пандемією, взяли участь діти, студенти, представники профспілок, працівники підприємств та медики. Серед учасників, зокрема, доменщик ДМК Олег Коншин і заступник голови профспілки «Металургів» Ірина Пугачова.

Лікування від коронавірусів для України обходиться занадто дорого. Крім введення карантину, який негативно позначається на економічному стані країни, вартість лікування хворих в українських лікарнях обходиться не дешево. За скромними підрахунками медиків, на лікування лише одного хворого, що заразився COVID-19, доводиться витрачати від 5 до 10 тис. грн.

2 квітня 2020 року у зв'язку з епідемією коронавируса COVID-19 до жителів міста та працівників Дніпровського металургійного комбінату звернувся голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

У зв'язку з введеними карантинними заходами в Україні, працівникам Дніпровського меткомбінату в терміновому порядку необхідно до 14.00 2.04.2020 р. отримати зі складу ЦПП (склад ГО) маски медичні згідно з рознарядкою.

В ПАТ «Дніпровський меткомбінат» поставлено маски захисні трьохшарові у кількості 26000 шт.

Рішення було прийнято 31 березня 2020 року на онлайн засіданні профспілкового комітету «Металургів» ДМК шляхом голосування. Тепер член ППО «Металургів», в разі підтвердження у нього діагнозу вірусної інфекції COVID-19, на перші дні лікування одноразово отримає від профспілки 1000 грн. безповоротної матеріальної допомоги.

Генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» видав наказ по ПАТ «ДМК» №287 від 25.03.2020 року «Про недопущення виникнення та неконтрольованого поширення вірусної інфекції».

За статистикою, найчастіше коронавірусом хворіють люди, які недавно повернулися із зарубіжних країн, де спостерігається епідемія. Тому епідеміологи, лікарі та прикордонники виявляють до них найбільшу увагу. Директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Віктор Сердюк закликав поставитися до заходів з розумінням, що не наражати на небезпеку ні себе, ні близьких.