Про це на ранковій оперативній нараді з першими керівниками ПАТ «Дніпровський меткомбінат» повідомив генеральний директор підприємства Олександр Подкоритов.

Фахівцями з експертизи тимчасової непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області, як на запит роботодавця, так і під час перевірок стану організації експертизи тимчасової непрацездатності, постійно проводяться перевірки обґрунтованості видачі та правильності оформлення листків непрацездатності безпосередньо у закладах охорони здоров’я.

22 березня 2019 року відбувся урочистий захід, приурочений до 130-річчя від дня заснування ПАТ «Дніпровський меткомбінат». На сцені Палацу культури «Хімік» трудівників ДМК нагороджували генеральний директор, профспілки, обласні та міські керівники.

25 березня завершиться черговий, 3-й, заїзд у санаторій-профілакторій Дніпровського меткомбінату. Серед 60-ти працівників, які на цей раз скористалися послугами здравниці підприємства, 45 є членами профспілки «Металургів» ДМК. Всього ж за три заїзди вже оздоровилося 30 ветеранів праці ДМК і 148 працівників комбінату, які є членами профспілки «Металургів». Така велика кількість співробітників підприємства оздоровилася БЕЗКОШТОВНО завдяки ініціативі лідера профспілки Олега Нагорного!

2 березня 1889 на Дніпровському металургійному заводі в Кам'янському була задута перша доменна піч. З тих пір саме від цієї дати ведеться літочислення історії підприємства, яка містить працю багатьох поколінь металургів. 22 і 23 березня у ПК «Хімік» і на площі Калнишевського відбудеться святкування 130-річчя ПАТ «ДМК».

За останні чотири дні в народному музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулися 2 засідання спільного представницького органу. Як і раніше, на них планувалося продовжити розгляд пропозицій по внесенню до Колективного договору, які надійшли від профорганізацій ДМК. Зважаючи на відсутність на обох засіданнях представників ППО «Металістів» подальше обговорення пропозицій в Колдоговір – не проводилось.

15 березня, о 14:30 відбулося намічене засідання СПО, на якому планувалося продовжити розгляд пропозицій, які надійшли від кожної профорганізації ДМК по внесенню до Колективного договору.

Напередодні Міжнародного жіночого дня заступник голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Ірина Пугачова і голова комісії Євген Санін привітали працівників АФ №2 і ВТК УЯП.

Змагання, які йдуть у залік спартакіади ПАТ «ДМК» і які підтримує профспілка «Металургів», проходили в культурно-спортивному центрі «Дніпровець» протягом двох місяців. Перед початком вирішальних зустрічей студентам КВПУ від профспілки «Металургів» був подарований комплект спортивної форми для участі в обласних волейбольних змаганнях.

На сході України тривають військові дії. З причини складної економічної ситуації в країні, забезпечити всім необхідним українських воїнів не завжди є можливим. Тому наші хлопці і звертаються за допомогою в різні волонтерські організації. Одна з таких організацій – «Жіноча сотня. Кам'янське – з любов'ю» – з самого початку війни функціонує на лівому березі міста, в будівлі ДЮСШ №1, що по вулиці Воїнів-афганців (колишня – Інтернаціоналістів), 7А.

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ! Вітаю вас з Днем українського добровольця!

У чергових випусках друкованих виданнь було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.