У травні юні волейболістки з Кам'янської ДЮСШ №2 взяли участь в двох змаганнях – Кубку ПАТ «Укртанафта» і чемпіонаті Дніпропетровської області серед дівчат 2005-2006 р.н. Необхідний ігровий досвід вдалося отримати завдяки підтримці лідера профспілки «Металургів» Олега Нагорного.

Спільний представницький орган (далі – СПО) профспілкових організацій ДМК щодо прийняття нового Колективного договору у ПАТ «Дніпровський меткомбінат» засідав 16 травня 2019 року в народному музеї історії підприємства. Нагадаємо, що профспілка «Металургів» виступила ініціатором відновлення переговорів з підготовки та укладення нового Колдоговору.

14 травня 2019 року у приміщенні народного музею історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися святкові заходи до Дня матері та Дня вишиванки, які українці святкували відповідно 12 і 16 травня. Організатором виступила профспілка «Металургів», яка організувала концертну програму та виставку прикладного мистецтва.

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 31,5% у розрахунку на день та склав 286,8 грн. Загалом за січень-квітень 2019 року Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області направив близько 375 млн. грн. на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

На адресу профспілки «Металургів» надійшов колективний лист від кранівників конвертерного цеху. У ньому працівники КЦ скаржаться на підвищену температуру на їх робочих місцях і непрацюючі кондиціонери. Комісія профкому з охорони праці відразу ж виїхала на місце, де факт непрацюючого обладнання підтвердився. Для оперативного реагування голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний підняв гостре питання на щоденній оперативній нараді у генерального директора.

Тисячі працівників нашого підприємства в період Другої світової війни воювали проти нацизму в Європі. Імена 383-х загиблих воїнів-металургів увічнені на меморіальних плитах. Перемогу також наближали і трудівники тилу, які допомагали фронту своєю невтомною працею. Вже на 26-й день після звільнення нашого міста від німецьких окупантів на заводі було виплавлено перший метал. Для проведення урочистих заходів, присвячених Дню пам'яті і примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, рада ветеранів Дніпровського меткомбінату підготував план їх проведення.

Дитяча музична школа №1 бере участь в конкурсі на отримання грошових коштів від «Громадянського бюджету участі». Завдяки цій ініціативі у школи з'явиться можливість провести ремонт і реставрацію концертних роялів «Bluthner» і «Естонія». Тільки завдяки реалізації цього проекту камерні концерти зможуть проводитися на високому професійному рівні, даруючи вишукані звуки «живої музики».

Кожному мешканцю Кам'янського бюджет міських ініціатив надає можливість взяти участь в освоєнні бюджетних коштів, призначених для поліпшення умов життя міста. Профспілка «Металургів» просить підтримати проект №65 створення адекватних і якісних умов для транспортування хворих у відділення медико-санітарної частини №8 на сайті «Громадський бюджет Кам'янського».

З 10 травня 2019 року в їдальнях ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відсутня молочна продукція. За словами адміністрації QFM-Catering проблема виникла через субпідрядних організацій, які постачають молоко на підприємство.

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість людей, які оздоровилися, тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за чотири місяці 2019 роки вже видано 669 путівок.

У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. 6 травня 2019 року свою останню трудову зміну відпрацювала дозувальник АФ №2 Світлана Міршавка.

Як повідомляє Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області останнім часом до Державної установи «Урядовий контактний центр» надходить досить велика кількість звернень від застрахованих осіб щодо затримки Фондом соціального страхування України виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах. З посиланням на Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області з даного питання звертаються також і члени профспілки «Металургів» – працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат».