У чергових випусках друкованих виданнь було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.

Змагання серед членів профспілки «Металургів» відбудуться на якісних столах більярдного клубу «Дніпро» 6-7 лютого 2019 року.

На щотижневій оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів» ДМК, яку вели заступники голови профкому Віталій Ровков та Ірина Пугачова, обговорювалися питання роботи комбінату, охорони праці, виробничого побуту, спорту і культури на підприємстві.

В результаті установки 2,2 тис. енергоефективних LED-світильників Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча буде економити 60% електроенергії на освітленні. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК ЕСКО.

Старший апаратник киснево-компресорного цеху Олександр Мандудакі працює на Дніпровському меткомбінаті з 2005 року, є членом профспілки «Металургів». Напередодні минулорічного Дня металурга його портрет був поміщений на Алею трудової слави імені Миколи Волобуєва.

Про це повідомляє прес-центр федерації професійних спілок України на своєму сайті.

На адресу профспілки «Металургів» регулярно надходили скарги від працівників ДМК у зв'язку з відсутністю гарячої води в душових побутового корпусу №3. 10 січня 2019 року комісією комбінату, до складу якої увійшли представники управлінь промислової безпеки та головного енергетика, санітарно-технічної лабораторії, в присутності представника профспілки «Металургів» і начальника цеху підготовки виробництва провела цільову перевірку БК-3.

У 2018 році в змаганнях, які йдуть в залік спартакіади ДМК, взяли участь близько 200 спортсменів-аматорів. У минулому сезоні боротьба велася в 14-ти видах спорту, за підсумками яких визначився переможець – команда конвертерного цеху.

У чергових випусках друкованих виданнь було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.

Одним з пріоритетних соціальних напрямків профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату є оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. За 12 місяців 2018 року на курорти Західної України, берега Азовського і Чорного морів, інші місця відпочинку профспілкою було видано 3710 путівок.

На адресу профспілки «Металургів» ДМК звернулися працівники дільниці випалювання вапна конвертерного цеху з проханням придбати їм мікрохвильову піч для розігріву їжі в обідню перерву. Голова профкому Олег Нагорний пішов назустріч робітникам, і мікрохвильова піч була закуплена й передана колективу.

Уродженець Криничанського району Сергій Небосенко в молодості і не думав про металургію. Через 10 років – став професіоналом, зазначеним Почесною грамотою Прем'єр-Міністра України. Привітала працівника агломераційного цеху №2 Дніпровського меткомбінату з виходом на пенсію і профспілкова організація «Металургів» ДМК, членом якої він є. Заступник голови профкому Ірина Пугачова вручила нашому герою на пам'ять кришталеву вазу.