Перевезення по маршруту №9 працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» автобусом (належить фірмі ДП «Форвардинг») поновляється з понеділка, 10.08.2020. Маршрут руху колишній: смт Аули – вул. Басейна – смт Аули (на зміну з 7.00 та зі зміни о 19.00). На відміну від карантинного періоду, тепер проїзд в автобусі буде платний.

Оздоровча кампанія на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України для членів профспілкової організації «Металургів» відновиться одразу після офіційної відміни карантину в Україні.

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» існує багато хороших традицій. Одна з них – вручення портфелів і шкільного приладдя майбутнім першокласникам, дітям працівників комбінату. Незважаючи на те, що раніше цим питанням займалася адміністрація ДМК, в цьому році, через фінансові труднощі у підприємства, ранці і шкільне приладдя для дітей закупить профспілка «Металургів».

17 липня загальнокомбінатовська комісія, у складі якої був і представник профспілки «Металургів» Заліпуха В.К., взяла участь в комісійному обході їдалень, що орендовані ТОВ НВО «ПРОМСЕРВІС». Мета перевірки – контроль виконання умов договору №30-0487-02 від 01.07.2020, зокрема, забезпечення харчуванням працівників комбінату.

19 липня металурги України відзначили своє професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З нагоди свята дирекцією підприємства та профспілкою «Металургів» відзначені близько 260 кращих працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (з них більше половини є членами профспілки «Металургів»). Вони були відзначені нагородами та грошовими преміями.

До її складу також увійшли представники управління соціальної політики ПАТ «Дніпровський меткомбінат», трьох профспілкових організацій, в тому числі і ППО «Металургів», і медико-санітарної частини ДМК.

У ці липневі дні свій ювілей відзначила Олена Вікторівна Глущенко. Профспілка «Металургів», адміністрація агломераційного цеху №2, колеги, рідні та друзі вітають іменинницю з днем ​​народження та ювілейною датою!

Дорогі металурги! Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Металург – це складна і важка професія. І незважаючи на це, в ній працюють міцні, надійні й впевнені в собі люди. Такі, як співробітники Дніпровського металургійного комбінату.

17 липня 2020 року в управлінні молоді та спорту Кам'янської міськради відбулося нагородження відомих спортсменів Едуарда Аноткіна й Дмитра Сороки. Подяки обласного рівня працівникам Дніпровського меткомбінату, членам профспілки «Металургів», з нагоди професійного свята вручив начальник управління молоді та спорту міста Едуард Коряк.

З 1 липня 2020 року організацію харчування в їдальнях ПАТ «Дніпровський меткомбінат» здійснює фірма ТОВ НВО «Промсервіс». 14.07.2020 року комісія профспілки «Металургів» відвідала їдальні підприємства. В ході позапланового візиту виявлено ряд порушень, які були озвучені представникам компанії. Також запропоновані варіанти їх усунення.

Цілком очевидно, що одним із ключових факторів, що гальмує розвиток України та негативно впливає на життя кожної особи, є корупція в її різноманітних проявах.