Анатолій Рябов, як і багато інших співробітників Дніпровського меткомбінату, членів профспілки «Металургів», два роки несе службу в Збройних Силах України. Вже не будучи військовозобов'язаним, він пішов добровольцем на контрактну службу.

17 березня в Кривому Розі на базі місцевого технічного університету проходив чемпіонат регіону з важкої атлетики серед юніорів (до 20 років), в якому взяли участь 95 спортсменів з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Павлограда та інших міст області.

Генеральним директором ПАТ «ДМК» підписаний наказ «Про внесення змін до «Положення про порядок безкоштовної видачі молока працівникам комбінату, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, через об'єкти громадського харчування і щодо документального оформлення цих операцій».

Постановою КМУ №134 від 28.02.2018 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 р. №994» вдосконалені і приведені у відповідність до чинного законодавства механізм фінансування заходів і ведення обліку витрат на охорону праці в системі бухгалтерського, податкового і внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.

За последнее время сайт профсоюзной организации «Металлургов» подвергся DDoS-атаке со стороны недоброжелателей. На протяжении почти 3-х суток ресурс попросту не работал. По «странному стечению обстоятельств» случилось это после того, как был сделан ряд публикаций об оказании помощи ОО «ДИЯ», которая активно помогает воинам, защищающим территориальную целостность Украины с 2014 года по настоящий момент. Кому это выгодно – понятно!

С 1 января 2018 года, за три заезда, в санатории-профилакторий комбината смогли побывать 180 работников ДМК. Благодаря инициативе лидера профсоюза «Металлургов» Олега Нагорного в т.г. БЕСПЛАТНО были оздоровлены 82% отдыхающих, т.е. 147 членов профсоюза «Металлургов».

В середині березня цеховий комітет охоронної організації клопотав посприяти у вирішенні питання про безкоштовне відвідування плавального басейну КСЦ «Дніпровець» працівниками ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», які є членами профспілки «Металургів».

Федерація профспілок України поінформувала Центральний комітет ПМГУ про розвиток ситуації в сфері правового регулювання атестації лабораторій підприємств на здійснення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.