22 травня голова Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що починаючи з 1 червня 2020 року, третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів. Це означає, що басейн культурно-спортивного центру після майже річного простою відновлює свою роботу!

З метою забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання трудової та виробничої дисципліни видано наказ Генерального директора ПАТ «Дніпровський меткомбінат» О.Л.Подкоритова «Про роботу комбінату в День релігійного свята Трійці та в День Конституції України».

За даними Державної служби статистики України обсяги виробництва промислової продукції в Україні у квітні 2020 року впали на 16,7% проти квітня попереднього року. Загалом же за чотири місяці 2020 року промислове виробництво в Україні впало на 7,9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

8 травня голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний разом із засновником компанії ТОВ ВТФ «МіКОМП» Олегом Морозом перевірили готовність до відкриття басейну культурно-спортивного центру «Дніпровець».

Мільйони робітників відчувають зараз великі труднощі, втративши в заробітку через заходи по боротьбі з пандемією. Національні профспілки по всій Європі докладають великих зусиль для досягнення угод між профспілками, роботодавцями і урядами, щоб впоратися з серйозними економічними наслідками для працівників і підприємств.

Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі металурги! Дорогі кам'янчани! Прийміть щирі вітання з Днем міжнародної солідарності трудящих!

Це міжнародне свято, яке вперше почало відзначатися в 2003 році за ініціативою Міжнародної організація праці. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті працівників, які загинули на робочому місці, вперше проведеного американськими й канадськими працівниками в 1989 році.

Про позитивний результат на вірусну інфекцію COVID-19 у працівників ДМК остаточно стало відомо 23 і 24 квітня 2020 року. Підтвердила діагнози лікарня №7 міста Кам'янське. Оскільки ці працівники є членами профспілки «Металургів», їм на лікування була виділена безповоротна матеріальна допомога. Гроші переведені на розрахункові рахунки працівників.

Чергове засідання центральної комісії ДМК із соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності відбулося сьогодні, 23 квітня 2020 року. На засіданні були присутні четверо представників профспілки «Металургів». Розглянуті листки непрацездатності, які надійшли, на предмет правильності їх видачі, оформлення та відповідності всім нормам законодавства України.

До профспілки «Металургів» звернулися працівники Дніпровського меткомбінату, які добираються на роботу комбінатівським транспортом, який забезпечує доставку працівників ДМК на робочі місця.

15 квітня 2020 року профспілка «Металургів» подарувала міській лікарні швидкої допомоги спеціальні два комплекси, набір французьких фільтрів COVIDEN і перехідники під маски для боротьби з COVID-19. Цей некомерційний продукт, який створений фахівцями Італії та вже успішно використаний в багатьох регіонах України, безпосередньо захищає лікарів Кам’янського в момент контакту з пацієнтами. У тому числі й тих, які заразилися коронавірусом COVID-19.