Наш сайт вже повідомляв про те, що плавальний басейн КСЦ «Дніпровець» готовий до запуску. З 30 жовтня його функціонування відновлене. Нагадуємо, що працівники Дніпровського меткомбінату, члени профспілки «Металургів» ДМК можуть відвідувати споруду культурно-спортивного центру абсолютно безкоштовно.

– Працівники нашого комбінату і їхні діти (до 14 років) можуть відвідувати басейн безкоштовно, – говорить заступник директора КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк. – Для цього їм необхідно просто пред'явити перепустку працівника ДМК. Також в басейні вже працює дитяча секція з плавання, де під наглядом кваліфікованих тренерів діти можуть не тільки навчитися плавати, а й гідно підготуватися до виступів на високому рівні для участі у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, що басейн комбінату працює за певним графіком: з 8:00 до 20:00. Перерва – з 12.00 до 13.00. Початок першого заходу для переодягання і обмивання в душі – о 7:45 (в понеділок – о 12:45), час виходу з чаші басейну – о 19:40. Щопонеділка басейн функціонує з 13:00 (заход – о 12:45).

Є певні вимоги до відвідувачів.

1. При собі необхідно мати: довідку від лікаря-дерматолога, в якій вказується про допуск для відвідування басейну; пропуск (для працівників ДМК) – його необхідно пред'явити інструкторові в чаші басейну; миючі засоби (мило, шампунь і т.п.); гумові шльопанці; рушник (рекомендуємо великий); купальник або плавки; плавальну шапочку.

2. Перед заходом для перевдягань необхідно зняти і здати верхній одяг черговій у фойє КСЦ, отримати ключ від ящика, встановленого в роздягальнях. У вас є 15 хвилин, щоб переодягнутися, помитися в душі, сходити в туалет і на початку кожної години увійти в чашу басейну.

3. У басейні проявляйте толерантність і повагу до інших відвідувачів. На перших двох доріжках йде тренувальний процес. Ще дві доріжки відведені для плавців, а не купальщиків, які готуються до різних міських змагань (наприклад, до спартакіаді ДМК). Звичайно ж не забули і про любителів купатися. Їм також відведено дві доріжки.

4. Після 30 хвилин плавання або купання можна і попірнати. Про це необхідно повідомити інструктора, що знаходиться в чаші басейну.

5. Завершуючи водні процедури, не забудьте при виході з чаші басейну забрати свій пропуск і ключ від ящика з вашим одягом, які залишені на столі інструктора. Не забувайте про безпеку при пересуванні в роздягальню. Прийміть душ, висушіть волосся (для зручності в чоловічій і жіночій душових в літню пору встановили нові сушарки для волосся – фени), переодягніться (не забувайте свої речі в роздягальні), вийдіть в фойє КСЦ, здайте ключ черговій і одягніть верхній одяг.

Адміністрація просить ветеранів ДМК відвідувати плавальний басейн з 8:00 до 12:00 (щодня), крім понеділка. Для не працівників ПАТ «ДМК», їх дітей, яким на момент відвідування басейну вже виповнилося 15 років, а також інших бажаючих відвідати КСЦ «Дніпровець», публікуємо прейскурант на послуги, які надає культурно-спортивний центр.

Приємного відвідування басейну!