10 грудня 2019 року на 84-му році життя помер колишній голова ради ветеранів Дніпровського металургійного комбінату Віктор Георгійович Рак. Прощання відбудеться 11 грудня 2019 року, о 12:30, за адресою: м. Кам'янське, вул. Ялтинська, 39.

На початку грудня минула щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустріч був запрошений заступник директора з промислової безпеки Олександр Дебелий. Гість відповів на питання з охорони праці, які цікавлять робітників Дніпровського меткомбінату.

4 грудня 2019 року в Дніпрі відбулася звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України. За підсумками голосування до складу обласного комітету організації ПМГУ було обрано голову ПО ПМГУ ДМК Сергія Какушу. Профспілка «Металургів» вітає Сергія Дмитровича з цією подією!

Дорогі наші воїни, захисники! Щиро вітаю вас з одним із найважливіших національних свят – Днем Збройних Сил України. 6 грудня 1991 року набрав чинності Закон «Про Збройні Сили України», а у 1993 році цю дату зробили святом.

3 грудня 2019 року відбулася оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Одне з питань – закупівля новорічних подарунків для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за рахунок профспілки «Металургів».

Питання теплих побутових приміщень в структурних підрозділах ДМК для профспілки «Металургів» на сьогодні є одним із пріоритетних і знаходиться під особистим контролем голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного. Сьогодні, 22 листопада, комісія профкому профспілки «Металургів» побувала в «побутівках» конвертерного цеху.

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавальної споруди в середньому за тиждень користуються близько 350 працівників ДМК, всього – понад 2100 членів профспілки «Металургів». І це число зростає з кожним днем.

Розпорядження про необхідність подачі теплоносія в тепломережі побутових та інших приміщень структурних підрозділів підприємства було дано генеральним директором Олександром Подкоритовим відповідним службам комбінату на ранковій оперативній нараді.