Ми вже писали про неправомірні дії адміністрації ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», яка незаконно звільнила голову профспілкового комітету цього структурного підрозділу Ірину Ливинтинівну Бєлоусову. Подібні дії компанії, яка виконує охоронні функції в ПАТ «ДМК», профспілка «Металургів» залишити в стороні не могла. Тому за сприяння профкому профспілки «Металургів» до Заводського районного суду було направлено позовну заяву про поновлення на роботі Бєлоусової І.Л., виплату їй компенсації за час вимушеного прогулу та моральну шкоду, яку прийнято судом до розгляду.

У чергових випусках друкованих виданнь було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.

З 12 по 14 квітня 2019 року у спортивному залі академічного ліцею №15 відбувся волейбольний турнір «Дніпровські зорі-2019». За кубок, ексклюзивні медалі, грамоти і цінні подарунки змагалися 6 волейбольних колективів 2004 року народження. Головним спонсором турніру виступила профспілка «Металургів».

16 квітня 2019 року в народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч директора з персоналу підприємства Андрія Михалюка з профактивом профспілки «Металургів» ДМК. Основне питання - збільшення рівня заробітної плати.

16 квітня 2019 року відбулася панахида за загиблими на виробництві, зокрема на Дніпровському металургійному комбінаті. Поминальна служба пройшла в Свято-Миколаївському соборі. Серед присутніх були і представники профспілки «Металургів».

Починаючи з кінця грудня 2018 року профспілка «Металургів» займалася питанням поставки води на НС №№1, 2, 2б і 6 цеху водопостачання ПАТ «Дніпровського меткомбінату». На цих насосних є складнощі з підведенням питної води. На сьогодні, за підсумками проведеної роботи, працівники перерахованих вище насосних станцій водою забезпечені.

У Славутич (Київська область) з'їхалися найсильніші молоді штангісти України. З 9 по 14 квітня 285 хлопців і дівчат з 23 областей країни брали участь в юнацькому чемпіонаті України і відкритому всеукраїнському турнірі Пам'яті Героїв Чорнобиля.

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість людей, які оздоровилися, тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за перші три місяці 2019 роки вже видано 528 путівок.