Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість оздоровлених тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за перший місяць 2019 року вже видано 139 путівок.

Змагання серед чоловічих та жіночих команд відбулися 14 лютого в ЗОШ №40. Підтримку дружньому турніру надала профспілка «Металургів» Дніпровського меткомбінату. Всім призерам і переможцям профспілка «Металургів» надала медалі.

Нещодавно в культурно-спортивному центрі «Дніпровець» за підтримки профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату відбулося свято, приурочене до новорічних свят і організоване для ветеранів підприємства. На заході зібралося близько 130 представників ради ветеранів, які отримали можливість поспілкуватися, відпочити, потанцювати і привітати один одного зі святами. В черговий раз профспілка «Металургів» піклується про ветеранів.

На сході України тривають військові дії. З причини складної економічної ситуації в країні, забезпечити всім необхідним українських воїнів не завжди є можливим. Тому наші хлопці і звертаються за допомогою в різні волонтерські організації. Одна з таких організацій – «Жіноча сотня. Кам'янське – з любов'ю» – з самого початку війни функціонує на лівому березі міста, в будівлі ДЮСШ №1, що по вулиці Воїнів-афганців (колишня – Інтернаціоналістів), 7А.

СИТУАЦІЯ. На підприємстві стався нещасний випадок – працівник упав із висоти, отримав травми, втратив свідомість. Одні працівники, що перебували поруч, підбігли до потерпілого, намагалися підняти його, почали «шукати» пульс, оглядали рани. Інші – викликали швидку й вирішили не чіпати потерпілого, щоб не нашкодити своїми діями.

ЗАПИТАННЯ. Хто має рацію? Як діяти за таких обставин?

7 лютого 2019 року відбувся другий завершальний день змагань, які приурочені до Дня трирічної річниці утворення первинної профспілкової організації «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Серед претендентів залишилися четверо, які і визначили володаря Кубку.

На адресу профспілки «Металургів» ДМК неодноразово зверталися працівники Дніпровського меткомбінату з проханням роз’яснити як проводиться атестація робочих місць. Наводимо статтю з довідника спеціаліста з охорони праці №12 за грудень 2018 року, де на питання чи повинні лабораторії гігієни праці, що здійснюють заміри небезпечних факторів, самі повністю заповнювати Карти умов праці відповідає експерт з охорони праці Ольга Чернетенко.

Раніше ми повідомляли про техногенну катастрофу, яка сталася 29 січня 2019 року в смолопереробному цеху Дніпровського коксохімічного заводу. Профспілка «Металургів» звернулася до працівників ДМК і мешканців міста із закликом про здачу крові п'ятьом постраждалим. Станом на сьогодні відгукнулися 53 людини.