У цих акціях може брати участь будь-який працівник ПАТ «Дніпровський меткомбінат» незалежно в якій профспілковій організації він знаходиться. У період проведення акцій гіпермаркетом «Епіцентр» у металургів виникав ряд питань. Для відповіді на них профспілка «Металургів» ДМК зв'язався з начальником відділу «Комплектація» Діаною Литвиненко.

У чергових випусках друкованих видань було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.

«У зв'язку з повним «перезавантаженням» системи 22 серпня з 9:00 будуть тимчасово недоступні операції з використанням платіжних карток банку. До кінця дня ми повністю відновимо активність карток і всіх систем банку, але вже на новому швидкісному і надійному процесингу!», – йдеться на сайті «Альфа-Банку».

У квітні-червні 2018 року реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) за попередніми даними збільшився на 3,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Про це повідомила Державна служба статистики.

15 серпня 2018 року відбувся обхід комісії з ремонтів в побутових приміщеннях АФ №2, УЗТ і котельні санаторію-профілакторію ДМК, до складу якої увійшли заступник директора з персоналу комбінату Анатолій Поливода та голова комісії з виробничого побуті профспілки «Металургів» ДМК Євген Санін.

На початку серпня на адресу профкому надійшов колективний лист від працівників цеху водопостачання, в якому машиністи насосних установок – члени профспілки «Металургів» ДМК – просили допомогти їм у вирішенні питання з ремонтом кондиціонерів, які вийшли з ладу. Також для створення нормальних умов праці на насосних станціях вони просять обладнати робочі місця, на яких відсутні пристрої охолодження, кондиціонерами або вентиляторами.

14 серпня 2018 року в народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів» ДМК. На ній був присутній інженер відділу по роботі з молоддю УСП Олександр Гомілко, який розповів про підготовку до традиційного свята для дітей працівників комбінату, які йдуть до першого класу. Вів зібрання голова профкому Олег Нагорний.

За даними Державної служби статистики України, споживчі ціни в Україні в липні знизилися на 0,7%, з початку року їх зростання склало 3,6%.