Перевезення по маршруту №9 працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» автобусом (належить фірмі ДП «Форвардинг») поновляється з понеділка, 10.08.2020. Маршрут руху колишній: смт Аули – вул. Басейна – смт Аули (на зміну з 7.00 та зі зміни о 19.00). На відміну від карантинного періоду, тепер проїзд в автобусі буде платний.

Оздоровча кампанія на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України для членів профспілкової організації «Металургів» відновиться одразу після офіційної відміни карантину в Україні.

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» існує багато хороших традицій. Одна з них – вручення портфелів і шкільного приладдя майбутнім першокласникам, дітям працівників комбінату. Незважаючи на те, що раніше цим питанням займалася адміністрація ДМК, в цьому році, через фінансові труднощі у підприємства, ранці і шкільне приладдя для дітей закупить профспілка «Металургів».

17 липня загальнокомбінатовська комісія, у складі якої був і представник профспілки «Металургів» Заліпуха В.К., взяла участь в комісійному обході їдалень, що орендовані ТОВ НВО «ПРОМСЕРВІС». Мета перевірки – контроль виконання умов договору №30-0487-02 від 01.07.2020, зокрема, забезпечення харчуванням працівників комбінату.

19 липня металурги України відзначили своє професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З нагоди свята дирекцією підприємства та профспілкою «Металургів» відзначені близько 260 кращих працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (з них більше половини є членами профспілки «Металургів»). Вони були відзначені нагородами та грошовими преміями.

До її складу також увійшли представники управління соціальної політики ПАТ «Дніпровський меткомбінат», трьох профспілкових організацій, в тому числі і ППО «Металургів», і медико-санітарної частини ДМК.

У ці липневі дні свій ювілей відзначила Олена Вікторівна Глущенко. Профспілка «Металургів», адміністрація агломераційного цеху №2, колеги, рідні та друзі вітають іменинницю з днем ​​народження та ювілейною датою!