Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з волейболу, який відбувся 27 вересня 2018 року у СЗШ №40. Перед початком матчу лідер профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний подарував форму і м'ячі.

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з «Круглого столу» з охорони праці, який відбувся 27 вересня 2018 року в Товаристві з обмеженою відповідальністю промислове підприємство «ЗІП». У заході взяли участь представники профспілки «Металургів» ДМК.

Урочистий захід до Дня металургів, на якому голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний привітав металургів і ветеранів ПАТ «Дніпровський меткомбінат», відбувся 14 липня в міському музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Захід, на якому лідери профспілки «Металургів» ДМК привітали медиків, відбувся 13 червня у актовому залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Конкурс відбувся 24 квітня у народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Організатором виступив профспілковий комітет «Металургів».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами зі змагань з греко-римської боротьби, які відбулися 22 квітня в КСЦ «Дніпровець». Організаторами виступила профспілка «Металургів».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами з виїзних зборів активу профспілки «Металургів», що відбувся 17 квітня в ДОК «Лісова казка».

7 квітня у Палаці культури металургів КСЦ «Дніпровець» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися змагання з важкої атлетики, в яких взяли участь юнаки та дівчата 2005 року народження і молодше. Одним з організаторів змагань виступив профспілковий комітет «Металургів».

22 березня у народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися змагання з інтелектуальної гри «Брейн-ринг», який організував профспілковий комітет «Металургів».

Пропонуємо ознайомитися зі світлинами волейбольного Кубку «Металургів» з волейболу, що проводився з 2 по 3 березня у КСЦ «Дніпровець».

2 березня у КСЦ «Дніпровець» відбулися змагання з волейболу, який організував профспілковий комітет «Металургів».