Для оздоровлення трудящих ПАТ «ДМК» головою профкому профспілки «Металургів» Олегом Нагорним прийнято рішення про закупівлю путівок в пансіонат «Адажіо» (Залізний Порт). Вже з 10 вересня «металурги» з 12-ти структурних підрозділів підприємства (КЦ, ДЦ, ОЖШ, АФ №2, УЗТ, ПЦ, РМЦ РСЦ, ТЕЦ, ЦВП, УПБ, УІТ, СБК) разом зі своїми сім'ями відпочивають на узбережжі Чорного моря.

Після нетривалого другого етапу ремонтних робіт, який тривав близько двох місяців, у вересні 2020 року відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». Тепер городяни та працівники Дніпровського меткомбінату знову можуть відвідувати басейн і тренажерний зал. Металурги в окремі години – навіть безкоштовно!

29 серпня 2020 року в Центральному міському парку культури та відпочинку відбувся відкритий турнір з армреслінгу, приурочений до Дня Незалежності України. У змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів з Кам'янського, Дніпропетровської області та Полтави. Організаторами змагань виступили Управління молоді та спорту міськради та міська Федерація армрестлінгу. Цінні призи переможцям – вироби з кришталю – надала профспілкова організація «Металургів».

Працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів» і чиї діти йдуть до першого класу, з 25 серпня отримують новенькі рюкзаки та шкільне приладдя. До Дня знань вже вручені близько 50 комплектів.

Шановні співвітчизники! Дорогі металурги! Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» і від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди святкування 29-ї річниці Незалежності України!

21 серпня на плацу військового комісаріату міста Кам'янське відбулося урочисте нагородження кращих бійців ТРО, волонтерів, представників громадських організацій та ін. Захід приурочено до Дня Незалежності України. Серед нагороджених – працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат», жителі Кам'янського та Дніпропетровської області, які входять у склад 99-го батальйона ТРО 108-ї бригади, а також голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

Напередодні професійного свята – Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості – оновилася Алея трудової слави металургів ім. М.А.Волобуєва. Тут традиційно розміщені фотографії кращих з кращих працівників основних виробничих переділів підприємства, фахівців та службовців структурних підрозділів комбінату. Серед них фото Яніни Неклеси, яка нещодавно відзначила свій День народження.

Перевезення по маршруту №9 працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» автобусом (належить фірмі ДП «Форвардинг») поновляється з понеділка, 10.08.2020. Маршрут руху колишній: смт Аули – вул. Басейна – смт Аули (на зміну з 7.00 та зі зміни о 19.00). На відміну від карантинного періоду, тепер проїзд в автобусі буде платний.

Оздоровча кампанія на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України для членів профспілкової організації «Металургів» відновиться одразу після офіційної відміни карантину в Україні.

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» існує багато хороших традицій. Одна з них – вручення портфелів і шкільного приладдя майбутнім першокласникам, дітям працівників комбінату. Незважаючи на те, що раніше цим питанням займалася адміністрація ДМК, в цьому році, через фінансові труднощі у підприємства, ранці і шкільне приладдя для дітей закупить профспілка «Металургів».

17 липня загальнокомбінатовська комісія, у складі якої був і представник профспілки «Металургів» Заліпуха В.К., взяла участь в комісійному обході їдалень, що орендовані ТОВ НВО «ПРОМСЕРВІС». Мета перевірки – контроль виконання умов договору №30-0487-02 від 01.07.2020, зокрема, забезпечення харчуванням працівників комбінату.

19 липня металурги України відзначили своє професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З нагоди свята дирекцією підприємства та профспілкою «Металургів» відзначені близько 260 кращих працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (з них більше половини є членами профспілки «Металургів»). Вони були відзначені нагородами та грошовими преміями.