Ось уже близько півроку не функціонує КСЦ «Дніпровець» – головний центр проведення спортивних змагань та культурно-мистецьких заходів ПАТ «Дніпровський меткомбінат». За словами керівництва ДМК, через процедури банкрутства підприємство не може утримувати об'єкти соцкультпобуту. В результаті, спортивні та творчі колективи виявилися під загрозою звільнення.

Одним з найважливіших законодавчих документів, дія якого поширюється на кожного українця, є Закон України «Про працю». Проект цього ЗУ №2708 від 28.12.2019 Верховною Радою повинен був розглядатися 15 січня 2020 року. Здавалося б, старий Кодекс Законів про працю (КЗпП) потребує оновлення. Ось тільки подібні зміни «з кондачка» вирішуватися не повинні. Тут вимагається виваженість всіх дрібних деталей. Однак нардепи чомусь поспішають, хоча поспішність прийняття «сирого» Закону може зіграти «злий жарт» з країною. Крім цього, запропонований в редакції Кабінету Міністрів України законопроект не відповідає Конституції України.

14 січня 2020 року відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустрічі з лідерами профспілкової організації, яку вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися і розбиралися різні виробничі ситуації та моменти. Основне питання порядку денного – законопроект «Про працю» №2708 від 28.12.2019, розгляд Верховною Радою України якого планується завтра, 15 січня.

Шановні металурги, жителі Кам'янського, соціальні партнери та колеги! Від імені профспілки «Металургів» вітаю вас з наступаючими святами – Новим 2020-м роком і Різдвом Христовим!

У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. Комусь це свято дозволить цілком присвятити себе своїм близьким, друзям і родичам, для когось розмірене і спокійне життя, яке настало, не представляється цікавим. У будь-якому випадку, це період активних перетворень ...

24 грудня 2019 року на щотижневій оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів» 8-м працівників енергетичних структурних підрозділів ПАТ «Дніпровський меткомбінат» отримали Почесні грамоти виконкому Кам'янської міської ради. Вручив їх заступник глави адміністрації Заводського району Анатолій Івашина. Ініціатором привітання енергетиків ДМК виступила профспілка «Металургів».

В результаті нещасного випадку мешканець Кам'янського Сергій Євгенович Серебряков, працівник ПАТ «КЕРАМЕТ» отримав важку черепно-мозкову травму. Для операції терміново потрібна донорська кров.

Дорогі енергетики! Вітаю вас – працівників управління головного енергетика, ТЕЦ, ККЦ, ЦВП, ЦМП, ГЦ, ЕТЛ, ЕЕРЦ РСЦ ПАТ «Дніпровський меткомбінат», енергетичних служб організацій, які є соціальними партнерами ППО «Металургів», а також енергетиків Кам’янського і України – з професійним святом, яке щорічно відзначається 22 грудня.

На початку грудня в народному музеї історії ДМК відбулася оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Одне з питань, яке розглядалося – питання про придбання новорічних подарунків для дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за рахунок профспілки «Металургів».

10 грудня 2019 року на 84-му році життя помер колишній голова ради ветеранів Дніпровського металургійного комбінату Віктор Георгійович Рак. Прощання відбудеться 11 грудня 2019 року, о 12:30, за адресою: м. Кам'янське, вул. Ялтинська, 39.

На початку грудня минула щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустріч був запрошений заступник директора з промислової безпеки Олександр Дебелий. Гість відповів на питання з охорони праці, які цікавлять робітників Дніпровського меткомбінату.

4 грудня 2019 року в Дніпрі відбулася звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України. За підсумками голосування до складу обласного комітету організації ПМГУ було обрано голову ПО ПМГУ ДМК Сергія Какушу. Профспілка «Металургів» вітає Сергія Дмитровича з цією подією!