Прикриваючись запущеною процедурою банкрутства адміністрація ПАТ «Дніпровський меткомбінат» міста Кам'янське має намір з 1 липня 2019 року зупинити фінансування соціальної сфери містоутворюючого підприємства. Також є загроза припинення перерахувань до профспілки «Металургів» коштів, призначених на оздоровлення працівників підприємства, які є членами профспілки. Ці кошти підприємство перераховує згідно положень чинного Колективного договору – правового акта, який регулює соціально-трудові відносини між працівниками і роботодавцем.

25 червня 2019 року на щотижневій оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів» ДМК відбулася зустріч з представником аутсорсингової компанії QFM. На зібранні, яке вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися питання, пов'язані з поганим забезпеченням питною водою металургів, а також неякісним харчуванням в їдальнях комбінату.

Раніше ми вже писали про ситуацію, яка сталася з головою профспілкового комітету ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» Іриною Лівінтінівною Бєлоусовою. Нагадаємо, що адміністрація ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» незаконно звільнила її з займаної посади. 25 червня 2019 року по цьому питанню відбулося судове засідання.

Ми з чоловіком і сином дуже любимо Західну Україну, її високі гори, бурхливі річки, густі ліси, самобутність і неповторний колорит. Тому, коли є можливість, намагаємося відкривати для себе нові місця. У квітні 2019 року завдяки путівці від профспілки «Металургів» ДМК нам пощастило побувати в смт Східниця (Львівська область). Незважаючи на те, що в це селище міського типу ми приїхали вдруге, відкрили для себе його немов заново!

7 червня 2019 року в дитячому-оздоровчому комплексі «Лісова казка» ПАТ «Дніпровський меткомбінат», який розташований у селі Могильов Царичанського району Дніпропетровської області, відбувся сеанс одночасної гри чемпіонки світу з шашок Віри Попруги. 15-річний майстер спорту грала з 33-у юними відпочивальниками дитячої оздоровниці. По закінченню сеансу кращі були нагороджені призами від профспілки «Металургів», яка підтримує молоду спортсменку.

Своє професійне свято медпрацівники України відзначають щорічно в третю неділю червня. З нагоди цієї дати 13 червня 2019 року в актовій залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбувся святковий концерт, на який в якості почесних гостей були запрошені і представники профспілки «Металургів» ДМК.

З 20 червня по 30 вересня 2019 року поновлюється можливість підключення на найпопулярніші тарифи №1 (абонплата 10 грн./місяць) і №2 (абонплата 20 грн./місяць). Подібна можливість відпала після 31 березня 2019 року. Члени профспілки «Металургів» можуть отримати стартові пакети та замовити будь-який з дев'яти бажаний тарифний план через голів цехових комітетів своїх структурних підрозділів.

У 2016 році для оперативного вирішення питань з перешиття спецодягу нашими колегами з профспілки «Металістів» було ініційовано відкриття швейної майстерні, яка функціонувала на дільниці складського господарства і централізованого постачання складу сцеподягу цеху підготовки виробництва. Корисній ініціативі бути, сказало керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і в травні того ж року майстерня відкрилася. Здавалося б – добре! Ось тільки є одне «але», з тих пір майстерня не забезпечувалася необхідним швейним приладдям.

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість людей, які оздоровилися, тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за п'ять місяців 2019 роки вже видано 1000 путівок.

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» видано відповідний наказ, який спрямований на забезпечення сталої роботи в День релігійного свята Трійці (16 червня) і в День Конституції України (28 червня), а також раціонального використання робочого часу. У вищевказані дні в профкомі профспілки «Металургів» також буде вихідні дні.

6 червня у дитячому оздоровчому комплексі ПАТ «Дніпровський меткомбінат» пройшли «Ювілейні зустрічі в ДОК «Лісова казка». З нагоди 55-річчя оздоровниці у гості до дітей приїхали генеральний директор ПАТ «ДМК» О.Подкоритов, Кам'янський міський голова А.Білоусов і голова профкому профспілки «Металургів» О.Нагорний.

Презентація книги «Життя, обірвані війною», яка присвячена захисникам України що родом з Кам'янського, відбулася 5 червня в актовій залі ради ветеранів ПАТ «Дніпровський меткомбінат». На заході, який зібрав близько 70 ветеранів, воїнів АТО і журналістів, був присутній і голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.