Одним з пріоритетних соціальних напрямків для профспілкової організації «Металургів» є оздоровлення працівників Дніпровського меткомбінату. З моменту заснування організації, 27 січня 2016 року, в середньому за 4 роки вже оздоровився кожен член нашої профспілки. І це не дивлячись на важкі періоди роботи ПАТ «ДМК» у 2017-му та 2019-му. Цього року склалася унікальна ситуація, коли коронавірус COVID-19 зупинив нормальний ритм життя в усьому світі. Звичайно, вплинули ці обставини і на придбання путівок в здравниці України!

На адресу профспілки «Металургів» надійшов колективний лист від працівників доменного цеху, в якому вони просять відновити роботу автобуса, що перевозить трудівників Дніпровського меткомбінату за маршрутом №9 смт Аули – вул. Басейна – смт в зміну з 7.00 і зі зміни о 19.00.

Дорогі українці! 28 червня ми з вами відзначаємо велике державне свято – День Конституції України, основний закон держави, що проголошує незалежність. Цей документ закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Ухвалення народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави.

На початку червня, після відновлення роботи басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів в Україні, знову почав функціонувати культурно-спортивний центр «Дніпровець»! Завдяки ініціативі профспілки «Металургів» та реконструкції споруди його соціальним партнером – фірмою «МІКОМП», в розпорядженні металургів знову опинилися рідні басейн і тренажерний зал КСЦ, причому на безоплатній основі.

Шановні медики Кам’янського – лікарі, фельдшери, медсестри, акушери, санітари, лаборанти, працівники швидких і ветерани! Прийміть найтепліші вітання з вашим святом – Днем медичного працівника!

Щорічно, у третю неділю червня медпрацівники України відзначають своє професійне свято. Напередодні цієї дати відбувся святковий захід, на який були запрошені і лідери профспілки «Металургів» ДМК.

На адресу ППО «Металургів» і ПО ПМГУ ДМК звернулися працівники Дніпровського меткомбінату, які стали очевидцями обурливих дій представників ППО «Металістів». У зв'язку з цими подіями профспілкові організації «Металургів» і ПМГУ ДМК зробили спільну заяву. Публікуємо оригінал.

До профспілки «Металургів» звернулися працівники дільниці хімводоочищення №2 ТЕЦ з проханням придбати їм мікрохвильову піч для розігріву їжі в обідню перерву. 17 червня 2020 року це прохання було виконано. Подарунок трудовому колективу вручив голова комісії профкому профспілки «Металургів» Євген Санін.

На адресу профспілки «Металургів» неодноразово зверталися працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат» у зв'язку зі складнощами планового отримання чи заміни передчасно зношених видів засобів індивідуального захисту. До 12 червня отримання ЗІЗ з центрального складу ЦПП для працівників усіх підрозділів ДМК виконувалося з фотофіксацією ЗІЗ.

6 червня в Україні відзначалось професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналіста. За доброю традицією напередодні свята місто вітає своїх кращих журналістів. У числі нагороджених і помічник голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Віталій Попруга, якого Кам'янська міська рада відзначила Почесною грамотою.

22 травня голова Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що починаючи з 1 червня 2020 року, третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів. Це означає, що басейн культурно-спортивного центру після майже річного простою відновлює свою роботу!

З метою забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання трудової та виробничої дисципліни видано наказ Генерального директора ПАТ «Дніпровський меткомбінат» О.Л.Подкоритова «Про роботу комбінату в День релігійного свята Трійці та в День Конституції України».