Оздоровлення дітей – один із пріоритетних напрямків роботи профспілки «Металургів». Завдяки взаємодії профспілки та її соціального партнера «ДУОіО «Сонячний», діти лише членів профспілки «Металургів» у 2021 році оздоровилися в однойменному дитячому таборі, розташованому на узбережжі Чорного моря. Досягнуто подібних домовленостей і за нинішнім літнім сезоном. В даний час профспілка «Металургів» веде переговори з компанією, що управляє, про часткову оплату вартості путівок, щоб зменшити фінансове навантаження на члена профспілки. Багато чого також залежитеме і від епідеміологічної ситуації в Україні.

У 2021 році за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора працівників підприємства відпочивала на березі Чорного моря, у смт Лазурне (Херсонська область). 31 серпня завершилася остання в цьому сезоні п'ята табірна зміна.

21 серпня 2021 року діти «металургів» в чергове відправилися на відпочинок у дитячий табір «Сонячний». В цьому сезоні за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора відпочиває на березі Чорного моря, у смт Лазурне.

Набирає обертів оздоровча компанія дітей «металургів» у 2021 році. В цьому сезоні за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора відпочиває на березі Чорного моря, у смт Лазурне. 18 липня завершилася третя табірна зміна. Також організована відправка дітей на четверту зміну. Всього ж пільгових змін – п'ять.

На березі Чорного моря (смт Лазурне) дітвора оздоровлювалася з 15 червня. Цей заїзд став дебютним у цьому сезоні. Протягом 10 днів юнаки та дівчатка насолоджувалися теплим морем та безліччю розваг, раділи сонечку, цікавим зустрічам і, звичайно ж, новим знайомствам. За їхніми відгуками – все було відмінно! Дехто навіть вже замовив другу путівку на цей сезон.

15 червня 2021 року працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів», відправили своїх дітей та онуків на оздоровлення в дитячий табір «Сонячний», що на березі Чорного моря (смт Лазурне). Для нашої дітвори цей заїзд став дебютним. Профспілка врахувала побажання тих батьків, чиї діти не раз відпочивали в ДОК «Лісова казка». Як і в «Лісовій казці» з ними працюватимуть відомі в Кам'янському викладачі – Т.Задьора, М.Василинюк та ін.

Підписано договір про співробітництво (партнерство) між товариством з обмеженою відповідальністю «ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «СОНЯЧНИЙ» і первинною профспілковою організацією «Металургів». Згідно вищевказаного Договору сторони зобов'язуються здійснювати спільні дії у сфері ефективної реалізації державної соціальної політики з дитячого оздоровлення та відпочинку.