15 червня 2021 року працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів», відправили своїх дітей та онуків на оздоровлення в дитячий табір «Сонячний», що на березі Чорного моря (смт Лазурне). Для нашої дітвори цей заїзд став дебютним. Профспілка врахувала побажання тих батьків, чиї діти не раз відпочивали в ДОК «Лісова казка». Як і в «Лісовій казці» з ними працюватимуть відомі в Кам'янському викладачі – Т.Задьора, М.Василинюк та ін.

Після нетривалого локдауну, який завершився 25 січня 2021 року, відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». У працівників ПАТ «ДМК», зокрема у членів профспілки «Металургів», знову з’явилася можливість відвідувати КСЦ. Дещо змінився графік відвідування спорткомплексу працівниками ДМК на безкоштовній основі.

Підписано договір про взаємні зобов'язання між приватним підприємством «ДС-КОЛЕГІЯ» і первинною профспілковою організацією «Металургів». Згідно вищевказаного Договору співробітники «ДС-КОЛЕГІЯ» будуть забезпечені соціальними пільгами та гарантіями.

Після звернення голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного до засновника компанії ТОВ ВТФ «МІКОМП» Олега Мороза досягнута домовленість, в результаті якої члени профспілки «Металургів», як і в минулому році, можуть відвідувати на безкоштовній основі басейн «МІКОМП» згідно графіка. У розпорядженні «металургів» буде басейн, тренажерний зал і інфраструктура європейського рівня.

8 травня голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний разом із засновником компанії ТОВ ВТФ «МіКОМП» Олегом Морозом перевірили готовність до відкриття басейну культурно-спортивного центру «Дніпровець».

27 лютого 2020 року, між ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і ТОВ ВТФ «МіКомп» був підписаний меморандум про співпрацю в сфері оздоровлення працівників ДМК в КСЦ «Дніпровець». У документі вказані терміни довгострокової оренди, а також умови відвідування на безкоштовній основі працівниками ДМК культурно-спортивного центру. За словами гендиректора компанії «МіКомп» Олега Мороза нове життя для «спортивної Мекки» металургів почнеться вже в наступному місяці. По крайней мере, поставлене таке завдання.

Підписано договір про співробітництво (партнерство) між товариством з обмеженою відповідальністю «ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «СОНЯЧНИЙ» і первинною профспілковою організацією «Металургів». Згідно вищевказаного Договору сторони зобов'язуються здійснювати спільні дії у сфері ефективної реалізації державної соціальної політики з дитячого оздоровлення та відпочинку.

4 грудня 2019 року в Дніпрі відбулася звітно-виборна конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України. За підсумками голосування до складу обласного комітету організації ПМГУ було обрано голову ПО ПМГУ ДМК Сергія Какушу. Профспілка «Металургів» вітає Сергія Дмитровича з цією подією!

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавальної споруди в середньому за тиждень користуються близько 350 працівників ДМК, всього – понад 2100 членів профспілки «Металургів». І це число зростає з кожним днем.

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації тепер можуть відвідувати на безкоштовній основі сучасний басейн «МіКомп» і по неділях.

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавального споруди в середньому за тиждень користуються близько 300 робітників ДМК. І це число зростає з кожним днем. Вже дуже подобається металургам басейн «МіКомп».