Оздоровлення дітей – один із пріоритетних напрямків роботи профспілки «Металургів». Завдяки взаємодії профспілки та її соціального партнера «ДУОіО «Сонячний», діти лише членів профспілки «Металургів» у 2021 році оздоровилися в однойменному дитячому таборі, розташованому на узбережжі Чорного моря. Досягнуто подібних домовленостей і за нинішнім літнім сезоном. В даний час профспілка «Металургів» веде переговори з компанією, що управляє, про часткову оплату вартості путівок, щоб зменшити фінансове навантаження на члена профспілки. Багато чого також залежитеме і від епідеміологічної ситуації в Україні.

У 2021 році за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора працівників підприємства відпочивала на березі Чорного моря, у смт Лазурне (Херсонська область). 31 серпня завершилася остання в цьому сезоні п'ята табірна зміна.

21 серпня 2021 року діти «металургів» в чергове відправилися на відпочинок у дитячий табір «Сонячний». В цьому сезоні за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора відпочиває на березі Чорного моря, у смт Лазурне.

Набирає обертів оздоровча компанія дітей «металургів» у 2021 році. В цьому сезоні за підтримки профспілки «Металургів» і його соціального партнера ТОВ «ДЗОтВ «Сонячний» дітвора відпочиває на березі Чорного моря, у смт Лазурне. 18 липня завершилася третя табірна зміна. Також організована відправка дітей на четверту зміну. Всього ж пільгових змін – п'ять.

На березі Чорного моря (смт Лазурне) дітвора оздоровлювалася з 15 червня. Цей заїзд став дебютним у цьому сезоні. Протягом 10 днів юнаки та дівчатка насолоджувалися теплим морем та безліччю розваг, раділи сонечку, цікавим зустрічам і, звичайно ж, новим знайомствам. За їхніми відгуками – все було відмінно! Дехто навіть вже замовив другу путівку на цей сезон.

15 червня 2021 року працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів», відправили своїх дітей та онуків на оздоровлення в дитячий табір «Сонячний», що на березі Чорного моря (смт Лазурне). Для нашої дітвори цей заїзд став дебютним. Профспілка врахувала побажання тих батьків, чиї діти не раз відпочивали в ДОК «Лісова казка». Як і в «Лісовій казці» з ними працюватимуть відомі в Кам'янському викладачі – Т.Задьора, М.Василинюк та ін.

Після нетривалого локдауну, який завершився 25 січня 2021 року, відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». У працівників ПАТ «ДМК», зокрема у членів профспілки «Металургів», знову з’явилася можливість відвідувати КСЦ. Дещо змінився графік відвідування спорткомплексу працівниками ДМК на безкоштовній основі.

Підписано договір про взаємні зобов'язання між приватним підприємством «ДС-КОЛЕГІЯ» і первинною профспілковою організацією «Металургів». Згідно вищевказаного Договору співробітники «ДС-КОЛЕГІЯ» будуть забезпечені соціальними пільгами та гарантіями.

Після звернення голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного до засновника компанії ТОВ ВТФ «МІКОМП» Олега Мороза досягнута домовленість, в результаті якої члени профспілки «Металургів», як і в минулому році, можуть відвідувати на безкоштовній основі басейн «МІКОМП» згідно графіка. У розпорядженні «металургів» буде басейн, тренажерний зал і інфраструктура європейського рівня.

8 травня голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний разом із засновником компанії ТОВ ВТФ «МіКОМП» Олегом Морозом перевірили готовність до відкриття басейну культурно-спортивного центру «Дніпровець».

27 лютого 2020 року, між ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і ТОВ ВТФ «МіКомп» був підписаний меморандум про співпрацю в сфері оздоровлення працівників ДМК в КСЦ «Дніпровець». У документі вказані терміни довгострокової оренди, а також умови відвідування на безкоштовній основі працівниками ДМК культурно-спортивного центру. За словами гендиректора компанії «МіКомп» Олега Мороза нове життя для «спортивної Мекки» металургів почнеться вже в наступному місяці. По крайней мере, поставлене таке завдання.