21 липня 2019 року, в день професійного свята всіх металургів України, працівники профкому профспілки «Металургів» відвідали заслуженого металурга України, ветерана праці Дніпровського меткомбінату, колишнього голову ради ветеранів ДМК Віктора Рака, який зараз знаходиться на заслуженому відпочинку.

19 липня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження, яка була приурочена до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. В актовому залі управління ПАТ «Дніпровський меткомбінат» нагороджували працівників підприємства.

На 1 травня 2019 року співробітникам ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів», було виділено безповоротної фінансової допомоги на суму 118,5 тисяч гривень. Унікальною для цієї профорганізації також є виплата фіндопомоги постраждалим на підприємстві в перші години після травми.

Після звернень до профспілки «Металургів» працівників ЦВП з проханням посприяти в ремонті вікна на насосній №11, воно було замінено на нове силами профкому профспілки, голови цехкому і працівників цього структурного підрозділу ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Прикриваючись запущеною процедурою банкрутства адміністрація ПАТ «Дніпровський меткомбінат» міста Кам'янське має намір з 1 липня 2019 року зупинити фінансування соціальної сфери містоутворюючого підприємства. Також є загроза припинення перерахувань до профспілки «Металургів» коштів, призначених на оздоровлення працівників підприємства, які є членами профспілки. Ці кошти підприємство перераховує згідно положень чинного Колективного договору – правового акта, який регулює соціально-трудові відносини між працівниками і роботодавцем.

25 червня 2019 року на щотижневій оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів» ДМК відбулася зустріч з представником аутсорсингової компанії QFM. На зібранні, яке вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися питання, пов'язані з поганим забезпеченням питною водою металургів, а також неякісним харчуванням в їдальнях комбінату.

З 20 червня по 30 вересня 2019 року поновлюється можливість підключення на найпопулярніші тарифи №1 (абонплата 10 грн./місяць) і №2 (абонплата 20 грн./місяць). Подібна можливість відпала після 31 березня 2019 року. Члени профспілки «Металургів» можуть отримати стартові пакети та замовити будь-який з дев'яти бажаний тарифний план через голів цехових комітетів своїх структурних підрозділів.

У 2016 році для оперативного вирішення питань з перешиття спецодягу нашими колегами з профспілки «Металістів» було ініційовано відкриття швейної майстерні, яка функціонувала на дільниці складського господарства і централізованого постачання складу сцеподягу цеху підготовки виробництва. Корисній ініціативі бути, сказало керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і в травні того ж року майстерня відкрилася. Здавалося б – добре! Ось тільки є одне «але», з тих пір майстерня не забезпечувалася необхідним швейним приладдям.

Спільний представницький орган (далі – СПО) профспілкових організацій ДМК щодо прийняття нового Колективного договору у ПАТ «Дніпровський меткомбінат» засідав 16 травня 2019 року в народному музеї історії підприємства. Нагадаємо, що профспілка «Металургів» виступила ініціатором відновлення переговорів з підготовки та укладення нового Колдоговору.

На адресу профспілки «Металургів» надійшов колективний лист від кранівників конвертерного цеху. У ньому працівники КЦ скаржаться на підвищену температуру на їх робочих місцях і непрацюючі кондиціонери. Комісія профкому з охорони праці відразу ж виїхала на місце, де факт непрацюючого обладнання підтвердився. Для оперативного реагування голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний підняв гостре питання на щоденній оперативній нараді у генерального директора.

З 10 травня 2019 року в їдальнях ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відсутня молочна продукція. За словами адміністрації QFM-Catering проблема виникла через субпідрядних організацій, які постачають молоко на підприємство.