8 червня в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». Нараду вів голова профкому Олег Нагорний.

До голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного звернулися військовослужбовці однієї з частин Кам'янського. У цій в/ч також служать і працівники ДМК (члени профспілки «Металургів»), які оформили контракти з ВСУ. Для поліпшення своєї фізичної форми хлопці попросили виготовити їм важкоатлетичну штангу. В результаті, профспілка відгукнувся на їх прохання й подарувала підрозділу новий снаряд з набором «млинців» різної ваги.

Регулярно, на адресу профспілкової організації «Металургів» від членів профспілки надходять колективні звернення з проханням придбати їм різну побутову техніку, сантехніку та інші товарно-матеріальні цінності (ТМЦ). Цього разу профспілка завітала у конвертерний цех та цех водопостачання. Тепер на робочих містах у цих структурних підрозділах є новенькі електрочайники.

Профспілка «Металургів» – це організація, яка завжди дбає про чоловіка. Особливо це проявляється в скрутну хвилину.

20 квітня 2021 року в музеї історії ДМК відбулася зустріч профактиву профспілки «Металургів» з представниками страхової компанії «Саламандра». На заході обговорювалися різні питання, пов'язані з новим страховим пакетом від COVID-19, який страховики підготували на прохання профспілки «Металургів».

6 квітня 2021 року в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустрічі з лідерами профспілкової організації, яку вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися питання підвищення заробітної плати, оздоровлення членів профспілки та їх дітей, різні виробничі моменти, інші питання. Також на оперативку були запрошені гості – директор по персоналу ПАТ «ДМК» Андрій Михалюк та представники страхової компанії «Саламандра», яка працює на комбінаті паралельно з АСКА.

Регулярно, на адресу профспілкової організації «Металургів» від членів профспілки надходять колективні звернення з проханням придбати їм різну побутову техніку, сантехніку та інші товарно-матеріальні цінності (ТМЦ). Цього разу профспілка завітала у конвертерний цех та теплоелектроцентраль. Тепер на робочих містах у цих структурних підрозділах є новенькі електрочайники.

4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, на святі, що відбулося в медико-санітарній частині ПАТ «Дніпровський меткомбінат», голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний вручив медикам прилад для видалення різних новоутворень. Цей подарунок призначався для всіх без винятку жінок підприємства, незалежно від членства в профспілковій організації. Місцем «проживання» даного апарату стало відділення жіночої консультації МСЧ ДМК. Про користь нового приладу і, в зв'язку з цим, тепер більш розширений спектр послуг відділення, ми поспілкувалися із завідувачкою жіночою консультацією – Оленою Таран.

30 березня 2021 року в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустрічі з лідерами профспілкової організації, яку вела заступник голови профкому Ірина Пугачова, обговорювалися питання підвищення заробітної плати, оздоровлення членів профспілки та їх дітей, різні виробничі моменти, інші питання. Також на оперативку був запрошений в.о. начальника Кам'янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Ігор Волковий.

Вже в понеділок вся Україна і весь світ відзначатиме одне з найулюбленіших наших свят – Міжнародний жіночий день 8 березня! Готуючись до свята, профспілка «Металургів» вирішила зробити шикарний подарунок, який буде корисний всім жінкам комбінату без винятку, незалежно від членства в профспілці. Ні, це не квіти, і не цукерки. Це дорогий медичний прилад, призначений для видалення різних новоутворень.

2 березня ПАТ «Дніпровський меткомбінат» святкує свою чергову річницю запуску. На цей раз 132-гу! У цей день свій день народження відзначає й агломераційний цех №2. У далекому 1963 році знову побудований цех видав першу свою продукцію. З нагоди свят різні нагороди та подарунки від адміністрації комбінату та профспілкового комітету «Металургів» були вручені кращим працівникам цього, безумовно важливого, структурного підрозділу.