Працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів» і чиї діти йдуть до першого класу, з 25 серпня отримують новенькі рюкзаки та шкільне приладдя. До Дня знань вже вручені близько 50 комплектів.

Напередодні професійного свята – Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості – оновилася Алея трудової слави металургів ім. М.А.Волобуєва. Тут традиційно розміщені фотографії кращих з кращих працівників основних виробничих переділів підприємства, фахівців та службовців структурних підрозділів комбінату. Серед них фото Яніни Неклеси, яка нещодавно відзначила свій День народження.

Перевезення по маршруту №9 працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» автобусом (належить фірмі ДП «Форвардинг») поновляється з понеділка, 10.08.2020. Маршрут руху колишній: смт Аули – вул. Басейна – смт Аули (на зміну з 7.00 та зі зміни о 19.00). На відміну від карантинного періоду, тепер проїзд в автобусі буде платний.

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» існує багато хороших традицій. Одна з них – вручення портфелів і шкільного приладдя майбутнім першокласникам, дітям працівників комбінату. Незважаючи на те, що раніше цим питанням займалася адміністрація ДМК, в цьому році, через фінансові труднощі у підприємства, ранці і шкільне приладдя для дітей закупить профспілка «Металургів».

На адресу профспілки «Металургів» надійшов колективний лист від працівників доменного цеху, в якому вони просять відновити роботу автобуса, що перевозить трудівників Дніпровського меткомбінату за маршрутом №9 смт Аули – вул. Басейна – смт в зміну з 7.00 і зі зміни о 19.00.

Щорічно, у третю неділю червня медпрацівники України відзначають своє професійне свято. Напередодні цієї дати відбувся святковий захід, на який були запрошені і лідери профспілки «Металургів» ДМК.

На адресу ППО «Металургів» і ПО ПМГУ ДМК звернулися працівники Дніпровського меткомбінату, які стали очевидцями обурливих дій представників ППО «Металістів». У зв'язку з цими подіями профспілкові організації «Металургів» і ПМГУ ДМК зробили спільну заяву. Публікуємо оригінал.

До профспілки «Металургів» звернулися працівники дільниці хімводоочищення №2 ТЕЦ з проханням придбати їм мікрохвильову піч для розігріву їжі в обідню перерву. 17 червня 2020 року це прохання було виконано. Подарунок трудовому колективу вручив голова комісії профкому профспілки «Металургів» Євген Санін.

З метою забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання трудової та виробничої дисципліни видано наказ Генерального директора ПАТ «Дніпровський меткомбінат» О.Л.Подкоритова «Про роботу комбінату в День релігійного свята Трійці та в День Конституції України».

Про позитивний результат на вірусну інфекцію COVID-19 у працівників ДМК остаточно стало відомо 23 і 24 квітня 2020 року. Підтвердила діагнози лікарня №7 міста Кам'янське. Оскільки ці працівники є членами профспілки «Металургів», їм на лікування була виділена безповоротна матеріальна допомога. Гроші переведені на розрахункові рахунки працівників.

Чергове засідання центральної комісії ДМК із соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності відбулося сьогодні, 23 квітня 2020 року. На засіданні були присутні четверо представників профспілки «Металургів». Розглянуті листки непрацездатності, які надійшли, на предмет правильності їх видачі, оформлення та відповідності всім нормам законодавства України.