22 березня 2019 року відбувся урочистий захід, приурочений до 130-річчя від дня заснування ПАТ «Дніпровський меткомбінат». На сцені Палацу культури «Хімік» трудівників ДМК нагороджували генеральний директор, профспілки, обласні та міські керівники.

2 березня 1889 на Дніпровському металургійному заводі в Кам'янському була задута перша доменна піч. З тих пір саме від цієї дати ведеться літочислення історії підприємства, яка містить працю багатьох поколінь металургів. 22 і 23 березня у ПК «Хімік» і на площі Калнишевського відбудеться святкування 130-річчя ПАТ «ДМК».

За останні чотири дні в народному музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулися 2 засідання спільного представницького органу. Як і раніше, на них планувалося продовжити розгляд пропозицій по внесенню до Колективного договору, які надійшли від профорганізацій ДМК. Зважаючи на відсутність на обох засіданнях представників ППО «Металістів» подальше обговорення пропозицій в Колдоговір – не проводилось.

15 березня, о 14:30 відбулося намічене засідання СПО, на якому планувалося продовжити розгляд пропозицій, які надійшли від кожної профорганізації ДМК по внесенню до Колективного договору.

Напередодні Міжнародного жіночого дня заступник голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Ірина Пугачова і голова комісії Євген Санін привітали працівників АФ №2 і ВТК УЯП.

Ветерани праці Дніпровського меткомбінату, колишні працівники доменного цеху Тетяна і Михайло Король дякують генеральному директору О.Подкоритову, голові профкому профспілки «Металургів» ДМК О.Нагорному, адміністрації і трудовому колективу доменного цеху за надану допомогу на відновлення після складної хірургічної операції і моральну підтримку.

15 лютого 2019 року в АБК теплоелектроцентралі відбулися змінно-зустрічні збори. На них була присутня заступник голови профкому Ірина Пугачова. Головне питання, на яке відповіла гостя, – реакція профспілки «Металургів» на колективне звернення працівників ТЕЦ. Також Ірина Анатоліївна вручила мікрохвильову піч трудівникам віддаленої дільниці структурного підрозділу.

На адресу профспілки «Металургів» ДМК надійшло прохання від працівників дільниці теплосилового цеху ТЕЦ придбати їм мікрохвильову піч для розігріву їжі в обідню перерву. 15 лютого вона була задоволена. Потрібний подарунок трудовому колективу віддаленого від їдальнь дільниці вручила заступник голови профкому Ірина Пугачова.

З метою забезпечення стійкої роботи підприємства, дотримання трудової і виробничої дисципліни видано наказ Генерального директора ПАТ «Дніпровський меткомбінат» О.Л.Подкоритова «Про роботу комбінату 8 Березня».

28 лютого в народному музеї історії ПАТ «ДМК» відбудеться концерт вокальних колективів Палацу культури металургів.

Чергове засідання спільного представницького органу (далі – СПО) трьох профспілкових організацій ДМК щодо прийняття нового Колективного договору в ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулося 15 лютого 2019 року в народному музеї історії підприємства. Ініціатором відновлення переговорів з підготовки та укладення нового Колдоговору виступила профспілка «Металургів».