Документ від жителів міста на сторінках сайту «Новини Каменського «Кстати+» був опублікований 27 січня. Наводимо повний текст статті.

«Вчора в нашу редакцію надійшов лист від читачів, ми публікуємо його повністю.

«Хочемо через вашу газету висловити щиру подяку від жителів вулиць Пестеля, Рилєєва та Михайла Грушевського (колишня Димитрова) голові профспілки «Металургів» ДМК Олегу Анатолійовичу Нагорному.

Ми живемо в приватному секторі, і нинішні рясні снігопади стали для нас справжнім лихом – по вулицях ні проїхати, ні пройти, навіть хвіртки у багатьох перестали відкриватися. Тут живе чимало пенсіонерів, яким важко особисто займатися прибиранням снігу, а у міських комунальників не завжди доходять до нас руки. Ми звернулися за допомогою до голови профкому ППО «Металургів» Олега Нагорного, і вже буквально ввечері в нашому районі з'явився трактор, який повністю розчистив проїжджу частину.

Чесно кажучи, звертаючись до Нагорного, побоювалися, що він відмовить. Раніше, коли Олег Анатолійович був депутатом міської ради, він завжди відгукувався на наші прохання. Але тепер, коли його позбавили депутатського мандата, він мав повне моральне право послати нас куди подалі. На щастя, він дуже уважно нас вислухав і пообіцяв допомогти. І головне – виконав свою обіцянку!

Хочемо сказати з приводу позбавлення його депутатського мандата. Нас ніхто не питав – чи потрібен нам такий депутат, чи добре він працює. Ми чули, що його відгук проводився з грубими порушеннями закону, все вирішив «справедливий» суд. Що ж, нам ще раз показали, що судам в Україні вірити не можна!

А ще хочемо сказати, що у нас є й інший депутат – Андрій Іванченко. На неодноразові безуспішні дзвінки на його мобільний номер відповіді від депутата міськради Іванченко так і не послідувало. Ми його ні разу не бачили у себе на районі, ми тільки чуємо про незліченні скандали, в які він вічно вплутується. Ніхто з нас не давав йому повноважень на таку саморекламу. Ми чекаємо конкретних дій на окрузі, а не скандалів. Висловлюючи загальну думку, скажімо – ми не будемо голосувати ні за Іванченко, ні за партію «Самопоміч», яка позбавила депутатського мандата Нагорного.

А Олегу Анатолійовичу Нагорному хочемо побажати успіхів в його нелегкій роботі. І сказати – на наступних виборах ми чекаємо, що він буде балотуватися в депутати. Обов'язково підтримаємо!

З повагою, жителі вулиці Пестеля:

Юрій Бережний;
Олена Давидова;
Наталія Козик;
Володимир Малий;
Аліна Часник;
Олена Кевер».

Джерело: kstati.dp.ua