У спортзалі школи №31, де крім учнів тренуються чемпіони області, України та призери світових змагань, відремонтували застарілу систему опалення. Тут проходять тренування по тхеквондо, комбатану і хапкідо.

За словами Євгена Свіжевского, тренера з бойових мистецтв, проблема поганого опалення в спортзалі школи №31 існувала давно. Взимку спортсмени змушені були займатися при температурі не більше 7 градусів тепла. Тренери звернулися з проханням про допомогу до Олега Нагорного, який на той момент був депутатом Кам'янської міської ради. Олег Нагорний допоміг відремонтувати опалення в спортзалі школи за рахунок коштів з депутатського фонду, які виділяються з міськбюджеті кожному депутату для роботи на закріпленому окрузі. 18 листопада в залі почалися довгоочікувані роботи по ремонту опалювальної системи залу.

– У залі всього 12 батарей, всі вони були старі, більшість прийшли в непридатність, – розповідає Євген Свіжевскій. – Сьогодні половину з них замінили на нові, поміняли і саму розводку. Вчора, відразу після запуску опалення, в залі потепліло на 3 градуси, чекаємо поки прогріються стіни.

Джерело: 5692.com.ua