Черговий заїзд цього разу відбудеться у Трускавець. У розпорядженні відпочивальників з Кам’янського буде розкішний готельно-курортний комплекс преміум-класу «Алькор» (чотири зірки) та триразове харчування. Все, що вам залишається, так це відпочивати, фотографувати та накопичувати багаж знань про рідну Україну.

Сьогодні ми з вами на прикладі розрахуємо вартість путівки на трьох. Завдяки рішенням профкому профспілкової організації «Металургів» будь-який працівник ДМК, який є членом профспілки, раз на три роки може взяти оздоровчу путівку з оплатою 10% від її вартості. Наприклад, в пансіонат «Адажіо» (смт Залізний Порт) подібна путівка обійдеться на 7 діб у червні всього в 420 грн. (або 60 грн. на добу). Так-так, 420 гривень – середня вартість продуктів, куплених за один похід у магазин!

Оздоровлення дітей металургів – один із пріоритетних напрямків профспілки «Металургів». На жаль, в 2021 році ДОК «Лісова казка» не допоможе через COVID-19 оздоровити дітвору. Але профспілка знайшла альтернативу – дитячий табір «Сонячний», що розташований на узбережжі Чорного моря.

Незважаючи на складну економічну ситуацію, в якій зараз знаходиться ПАТ «Дніпровський меткомбінат», а також всесвітню пандемію, члени профспілки «Металургів» та їх сім'ї вже з червня 2021 року можуть оздоровитися на берегах Чорного та Азовського морів. Також профспілка подумала і про дітей металургів. У них є можливість відпочити на морі в ДОК «Сонячний».

Завдяки позитивним відгукам працівників комбінату та членів їх сімей про попередні тури, які профспілка «Металургів» регулярно організовує з грудня 2018 року, у березні 2021 року була організована чергова поїздка. Для багатьох, хто скористався своєю нагодою, вихідні перетворилися в клуб за інтересами, в симбіоз відпочинку та подорожі.

Підводимо підсумки нашого нерепрезентативного анонімного опитування куди «на літній час я свою дитину» відправлю / неотправлю, який проводився в телеграм-каналі «ДМК обговорення».

Одним з пріоритетних соціальних напрямків для профспілкової організації «Металургів» є оздоровлення працівників Дніпровського меткомбінату. З моменту заснування організації, 27 січня 2016 року, в середньому вже оздоровився майже кожен член нашої профспілки. За 4 роки, у 28 здравницях України своє здоров'я поправили 8072 працівника ДМК та члени їх сімей.

Для оздоровлення трудящих ПАТ «ДМК» головою профкому профспілки «Металургів» Олегом Нагорним прийнято рішення про закупівлю путівок в пансіонат «Адажіо» (Залізний Порт). Вже з 10 вересня «металурги» з 12-ти структурних підрозділів підприємства (КЦ, ДЦ, ОЖШ, АФ №2, УЗТ, ПЦ, РМЦ РСЦ, ТЕЦ, ЦВП, УПБ, УІТ, СБК) разом зі своїми сім'ями відпочивають на узбережжі Чорного моря.

Оздоровча кампанія на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України для членів профспілкової організації «Металургів» відновиться одразу після офіційної відміни карантину в Україні.

Одним з пріоритетних соціальних напрямків для профспілкової організації «Металургів» є оздоровлення працівників Дніпровського меткомбінату. З моменту заснування організації, 27 січня 2016 року, в середньому за 4 роки вже оздоровився кожен член нашої профспілки. І це не дивлячись на важкі періоди роботи ПАТ «ДМК» у 2017-му та 2019-му. Цього року склалася унікальна ситуація, коли коронавірус COVID-19 зупинив нормальний ритм життя в усьому світі. Звичайно, вплинули ці обставини і на придбання путівок в здравниці України!

Незважаючи на складну ситуацію, в якій зараз опинилося ПАТ «Дніпровський меткомбінат» в зв'язку із запущеною на підприємстві процедурою банкрутства і обмеженому фінансуванні соціальної сфери підприємства, члени профспілки «Металургів», їх сім'ї і воїни АТО в серпні цього року оздоровлювалися на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України. За вісім місяців 2019 року вже видано 3018 путівок.