Ми з чоловіком і сином дуже любимо Західну Україну, її високі гори, бурхливі річки, густі ліси, самобутність і неповторний колорит. Тому, коли є можливість, намагаємося відкривати для себе нові місця. У квітні 2019 року завдяки путівці від профспілки «Металургів» ДМК нам пощастило побувати в смт Східниця (Львівська область). Незважаючи на те, що в це селище міського типу ми приїхали вдруге, відкрили для себе його немов заново!

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість людей, які оздоровилися, тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за п'ять місяців 2019 роки вже видано 1000 путівок.

4 червня завершиться черговий, 6-й, заїзд у санаторій-профілакторій Дніпровського меткомбінату. Серед 51-го працівника, які на цей раз скористалися послугами здравниці підприємства, 38 є членами профспілки «Металургів» ДМК. Всього ж за 6 заїздів вже оздоровилося 60 ветеранів праці ДМК і 271 працівник комбінату, які є членами профспілки «Металургів». Така велика кількість співробітників підприємства оздоровилася БЕЗКОШТОВНО завдяки ініціативі лідера профспілки Олега Нагорного!

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість людей, які оздоровилися, тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за чотири місяці 2019 роки вже видано 669 путівок.

Працівники медико-санітарної частини управління промислової безпеки ПАТ «Дніпровський меткомбінат» звернулися у профспілкову організацію «Металургів» ДМК з проханням посприяти в придбанні дерматоскопа. 19 квітня 2019 року це прохання було задоволено. Дорогий, але потрібний трудовому колективу подарунок працівникам МСЧ вручив голова профкому профспілки Олег Нагорний.

Нововведення завжди насторожують, а особливо у сфері оздоровлення. Перевірені раніше багатьма членами профспілки «Металургів» місця відпочинку на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України вже давно випробувані і, отже, знайомі. Сподобався активним «металургам» і новий тур вихідного дня. Тепер для багатьох довгі вихідні на свята перетворилися в клуб за інтересами, в симбіоз відпочинку і подорожі.

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість людей, які оздоровилися, тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за перші три місяці 2019 роки вже видано 528 путівок.

25 березня завершиться черговий, 3-й, заїзд у санаторій-профілакторій Дніпровського меткомбінату. Серед 60-ти працівників, які на цей раз скористалися послугами здравниці підприємства, 45 є членами профспілки «Металургів» ДМК. Всього ж за три заїзди вже оздоровилося 30 ветеранів праці ДМК і 148 працівників комбінату, які є членами профспілки «Металургів». Така велика кількість співробітників підприємства оздоровилася БЕЗКОШТОВНО завдяки ініціативі лідера профспілки Олега Нагорного!

28 лютого завершиться черговий, 2-й заїзд у санаторій-профілакторій Дніпровського меткомбінату. Серед 60-ти працівників, які на цей раз скористалися послугами здравниці підприємства, 53 є членами профспілки «Металургів» ДМК. Така велика кількість співробітників підприємства оздоровилася БЕЗКОШТОВНО завдяки ініціативі лідера профспілки Олега Нагорного!

Для профспілкової організації «Металургів» одним із пріоритетних соціальних напрямків є оздоровлення членів профспілки, членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. Щорічно кількість оздоровлених тільки зростає. Підтверджує це і статистика – за перший місяць 2019 року вже видано 139 путівок.

Профспілка «Металургів» продовжує нарощувати темпи по оздоровленню членів профспілкової організації та ознайомлення з прекрасними місцями України. Черговим святом для працівників Дніпровського меткомбінату стали грудневий і січневий різдвяні тури в Трускавець і Львів. Відгуки – тільки позитивні!