Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 31,5% у розрахунку на день та склав 286,8 грн. Загалом за січень-квітень 2019 року Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області направив близько 375 млн. грн. на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

Тисячі працівників нашого підприємства в період Другої світової війни воювали проти нацизму в Європі. Імена 383-х загиблих воїнів-металургів увічнені на меморіальних плитах. Перемогу також наближали і трудівники тилу, які допомагали фронту своєю невтомною працею. Вже на 26-й день після звільнення нашого міста від німецьких окупантів на заводі було виплавлено перший метал. Для проведення урочистих заходів, присвячених Дню пам'яті і примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, рада ветеранів Дніпровського меткомбінату підготував план їх проведення.

Дитяча музична школа №1 бере участь в конкурсі на отримання грошових коштів від «Громадянського бюджету участі». Завдяки цій ініціативі у школи з'явиться можливість провести ремонт і реставрацію концертних роялів «Bluthner» і «Естонія». Тільки завдяки реалізації цього проекту камерні концерти зможуть проводитися на високому професійному рівні, даруючи вишукані звуки «живої музики».

Кожному мешканцю Кам'янського бюджет міських ініціатив надає можливість взяти участь в освоєнні бюджетних коштів, призначених для поліпшення умов життя міста. Профспілка «Металургів» просить підтримати проект №65 створення адекватних і якісних умов для транспортування хворих у відділення медико-санітарної частини №8 на сайті «Громадський бюджет Кам'янського».

Як повідомляє Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області останнім часом до Державної установи «Урядовий контактний центр» надходить досить велика кількість звернень від застрахованих осіб щодо затримки Фондом соціального страхування України виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах. З посиланням на Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області з даного питання звертаються також і члени профспілки «Металургів» – працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

16 квітня 2019 року відбулася панахида за загиблими на виробництві, зокрема на Дніпровському металургійному комбінаті. Поминальна служба пройшла в Свято-Миколаївському соборі. Серед присутніх були і представники профспілки «Металургів».

Фахівцями з експертизи тимчасової непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області, як на запит роботодавця, так і під час перевірок стану організації експертизи тимчасової непрацездатності, постійно проводяться перевірки обґрунтованості видачі та правильності оформлення листків непрацездатності безпосередньо у закладах охорони здоров’я.

На сході України тривають військові дії. З причини складної економічної ситуації в країні, забезпечити всім необхідним українських воїнів не завжди є можливим. Тому наші хлопці і звертаються за допомогою в різні волонтерські організації. Одна з таких організацій – «Жіноча сотня. Кам'янське – з любов'ю» – з самого початку війни функціонує на лівому березі міста, в будівлі ДЮСШ №1, що по вулиці Воїнів-афганців (колишня – Інтернаціоналістів), 7А.

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ! Вітаю вас з Днем українського добровольця!

12 марта Каменское с рабочим визитом посетил кандидат в Президенты Украины Сергей Тарута. После встречи с журналистами телерадиокомпаний "МиКомп" и "МИС" и празднования 50-летнего юбилея бассейна "МиКомп", Сергей Алексеевич отправился на Днепровский меткомбинат.

Как мы уже сообщали ранее, в Каменское с рабочим визитом прибыл кандидат в Президенты Украины Сергей Тарута. После встречи с журналистами Сергей Алексеевич отправился в бассейн "МиКомп", который в эти дни празднует свой 50-летний юбилей.