6 червня в Україні відзначалось професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналіста. За доброю традицією напередодні свята місто вітає своїх кращих журналістів. У числі нагороджених і помічник голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Віталій Попруга, якого Кам'янська міська рада відзначила Почесною грамотою.

За даними Державної служби статистики України обсяги виробництва промислової продукції в Україні у квітні 2020 року впали на 16,7% проти квітня попереднього року. Загалом же за чотири місяці 2020 року промислове виробництво в Україні впало на 7,9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Мільйони робітників відчувають зараз великі труднощі, втративши в заробітку через заходи по боротьбі з пандемією. Національні профспілки по всій Європі докладають великих зусиль для досягнення угод між профспілками, роботодавцями і урядами, щоб впоратися з серйозними економічними наслідками для працівників і підприємств.

15 квітня 2020 року профспілка «Металургів» подарувала міській лікарні швидкої допомоги спеціальні два комплекси, набір французьких фільтрів COVIDEN і перехідники під маски для боротьби з COVID-19. Цей некомерційний продукт, який створений фахівцями Італії та вже успішно використаний в багатьох регіонах України, безпосередньо захищає лікарів Кам’янського в момент контакту з пацієнтами. У тому числі й тих, які заразилися коронавірусом COVID-19.

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, на сайті «Урядовий портал» опублікував роз’яснення щодо обмежень на період карантинних заходів, введених в Україні, для людей від 60 років. Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

Голова Федерації професійних спілок України, Віце-президент Міжнародної конфедерації профспілок Г.Осовий звернувся з листом до Міністра фінансів України С.Марченко, голови Національного банку України Я.Смолія, Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ю.Арістову, Виконавчому директору МВФ від України Ентоні Де Ланою про невідкладні дії в сфері економіки, охорони здоров'я та заборгованості по зарплатах.

У зйомках відео, в якому городяни закликають дотримуватися карантинних заходів у боротьбі з пандемією, взяли участь діти, студенти, представники профспілок, працівники підприємств та медики. Серед учасників, зокрема, доменщик ДМК Олег Коншин і заступник голови профспілки «Металургів» Ірина Пугачова.

Лікування від коронавірусів для України обходиться занадто дорого. Крім введення карантину, який негативно позначається на економічному стані країни, вартість лікування хворих в українських лікарнях обходиться не дешево. За скромними підрахунками медиків, на лікування лише одного хворого, що заразився COVID-19, доводиться витрачати від 5 до 10 тис. грн.

2 квітня 2020 року у зв'язку з епідемією коронавируса COVID-19 до жителів міста та працівників Дніпровського металургійного комбінату звернувся голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

За статистикою, найчастіше коронавірусом хворіють люди, які недавно повернулися із зарубіжних країн, де спостерігається епідемія. Тому епідеміологи, лікарі та прикордонники виявляють до них найбільшу увагу. Директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Віктор Сердюк закликав поставитися до заходів з розумінням, що не наражати на небезпеку ні себе, ні близьких.

У 2020 році стрілки годинника необхідно переводити в ніч з 28 на 29 березня, рівно о 3 годині ранку, на одну годину вперед. Такий перехід здійснюється більш ніж в 100 країнах світу.