Голова Федерації професійних спілок України, Віце-президент Міжнародної конфедерації профспілок Г.Осовий звернувся з листом до Міністра фінансів України С.Марченко, голови Національного банку України Я.Смолія, Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ю.Арістову, Виконавчому директору МВФ від України Ентоні Де Ланою про невідкладні дії в сфері економіки, охорони здоров'я та заборгованості по зарплатах.

У зйомках відео, в якому городяни закликають дотримуватися карантинних заходів у боротьбі з пандемією, взяли участь діти, студенти, представники профспілок, працівники підприємств та медики. Серед учасників, зокрема, доменщик ДМК Олег Коншин і заступник голови профспілки «Металургів» Ірина Пугачова.

Лікування від коронавірусів для України обходиться занадто дорого. Крім введення карантину, який негативно позначається на економічному стані країни, вартість лікування хворих в українських лікарнях обходиться не дешево. За скромними підрахунками медиків, на лікування лише одного хворого, що заразився COVID-19, доводиться витрачати від 5 до 10 тис. грн.

2 квітня 2020 року у зв'язку з епідемією коронавируса COVID-19 до жителів міста та працівників Дніпровського металургійного комбінату звернувся голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

За статистикою, найчастіше коронавірусом хворіють люди, які недавно повернулися із зарубіжних країн, де спостерігається епідемія. Тому епідеміологи, лікарі та прикордонники виявляють до них найбільшу увагу. Директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Віктор Сердюк закликав поставитися до заходів з розумінням, що не наражати на небезпеку ні себе, ні близьких.

У 2020 році стрілки годинника необхідно переводити в ніч з 28 на 29 березня, рівно о 3 годині ранку, на одну годину вперед. Такий перехід здійснюється більш ніж в 100 країнах світу.

Рішення прийнято 25 березня 2020 року на засіданні Кабінету міністрів України. Всі карантинні обмеження продовжені на 30 днів до 24 квітня 2020 р. При прийнятті зазначеного рішення Прем'єр-Міністр Денис Шмигаль наголосив, що режим надзвичайно ситуації, на відміну від надзвичайного стану, не має на увазі обмеження прав і свобод громадян.

У вівторок вранці, 24 березня, члени комісії з транспорту профспілкової організації «Металургів» перевірили трамвайні й автобусні зупинки громадського транспорту лівобережної та правобережної частини Кам'янського, а також площу ДМК.

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На такі заходи пішли, аби не допустити подальшої епідемії коронавірусу в регіоні. Комісія визначила епідемічну ситуацію на території Дніпропетровської області, спричинену коронавірусом, як надзвичайну ситуацію регіонального рівня природного характеру.

27 лютого Рада національної безпеки і оборони України опублікувала в соціальній мережі FaceBook ролік, в якому назвала вісім правил, яких слід дотримуватися для запобігання коронавирусу SARS-CoV-2. Серед рекомендацій – мити руки, використовувати маски й уникати «близьких контактів». Всесвітня організація охорони здоров'я не виключає, що вірус може викликати пандемію. В Україні заражених коронавірусом станом на 27 лютого немає.