...Касир перевірив 500-гривневу купюру на спеціальному детекторі, переконався в її достовірності та відмовився приймати банкноту з серією СБ. Причина – керівництво магазину заборонило приймати від покупців подібні купюри. «Потерпілим» став працівник Дніпровського меткомбінату, який здійснював 12 вересня 2019 року покупки в магазині АТБ, що по вулиці Соборна, 12 (біля ДМК).

10 вересня 2019 року на хлібному заводі №1, що на Гімназійному проспекті, 28, сталася надзвичайна пригода. Рука 19-річної дівчини якимось чином потрапила в дільник тесту, де її затиснуло. В результаті руку довелося ампутувати.

У працівника УЗТ Юрія Безика сталося горе. Його дитина, якій було лише 5 років, в результаті хвороби нирок раптово померла. Родині потрібна наша допомога.

В ніч з 1 на 2 серпня 2019 року, на мостовому переході через річку Дніпро, автомобіль, в якому їхала сім'я Галімонових, пробив відразу два колеса об один з аварійних деформаційних швів. Наталя Галімонова, вийшовши з пошкодженої машини, при перетині мосту впала в отвір на розділовій смузі мосту з 10-метрової висоти. В результаті, працівниця газового цеху Дніпровського меткомбінату отримала важкі травми, які можуть зробити її інвалідом.

2 серпня 2019 року голова профкому профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олег Нагорний і військовий комісар Кам'янського Євген Хамаза побували в гостях у ветерана війни АТО Юрія Ніколаєва. Представники профспілки «Металургів» привітали колишнього десантника з Днем ВДВ і вручили йому подарунок від профспілки.

Партнер профспілки «Металургів» ДМК – національна мережа будівельно-торгових центрів «Епіцентр» міста Кам'яннське – в період з 20 по 22 липня 2019 року проводить акцію Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості для працівників Дніпровського меткомбінату.

Ось уже другий день поспіль однодумці кандидата в народні депутати Олега Миколайовича Мороза розповідали перехожим городянам про засновника компанії «МіКомп», голову обласного та Кам'янського осередків політичної партії «ОСНОВА», який балотується по 30-му виборчому округу Кам'янського. До агітнамету, який розташувалася в центральній частині міста, підходили не всі. Однак багатьох зупиняв той факт, що агітацію проводив сам кандидат – Олег Мороз, який не соромився спілкування ні з молоддю, ні з людьми у віці.

16 липня 2019 року в актовому залі інженерного комплексу ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч кандидата в народні депутати Олега Мороза з працівниками та ветеранами ДМК, які вже 21 липня будуть приймати важливе рішення щодо вибору свого представника від народу. Тривала зустріч півтори години.

У продовження епопеї, пов'язаної з виниклими складнощами у керівництва ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з обслуговуванням об’єктів соціальної сфери, що знаходиться на балансі підприємства, голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний повідомляє, що досягнута домовленість з засновником фірми «МіКомп» Олегом Морозом про відвідування працівниками ДМК, які є членами профспілки «Металургів», басейну «МіКомп» на безкоштовній основі.

Нещодавно була запущена процедура банкрутства ПАТ «Дніпровський меткомбінат», через що на сайті підприємства з'явилося офіційне повідомлення прес-служби. У ньому зазначено, що комбінат «має суттєві обмеження в правах надавати соціальну допомогу і фінансувати соціальну сферу». В результаті, на адресу профспілки «Металургів» стали надходити дзвінки від працівників підприємства. Їх, в першу чергу, цікавило питання по ДОК «Лісова казка», куди видача путівок тимчасово була припинена.

Кам’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області повідомляє про реквізити нових рахунків, відкритих відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №520 «Про внесення змін до Порядку Казначейського обслуговування коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування» та листа Державної казначейської служби України від 24.06.2019 №15-06/10931.