Свою відпустку на морі можна провести по-різному. Хтось вважає за краще просто засмагати, а хтось відпочиває активно. Універсальним місцем для подібного оздоровлення є база відпочинку «Сонячна соната», що в смт Кирилівка. Азовське море – це один з мальовничих куточків України, куди профспілка «Металургів» ДМК пропонує поїхати працівникам Дніпровського меткомбінату. І потрібно сказати, що відгуки тільки позитивні.

– Відпочили чудово, оздоровилися, засмагли, – ділиться враженнями машиніст насосних установок цеху водопостачання Марина Башкірова. – Годують багато і смачно, номер нормальний, медуз в море немає. Поблизу є ринки, банкомат, дві аптеки. Порадувало наявність дитячої кімнати. А про нашого креативного і заводного аніматора запитували навіть в інших турбазах. Щоранку акваденс під його керівництвом – це щось!

Недоукомплектованість штату в структурних підрозділах меткомбінату змушує працівника виконувати більший обсяг роботи, що веде до його втомлюваності. Було б непогано, якщо в літній період адміністрація підприємства йшла назустріч своїм працівникам, надаючи їм короткострокові відпустки для відновлення. Тоді тижнева путівка в «Сонячну сонату» буде дуже актуальною. У виграші залишаються всі: і керівництво цеху, яке виконує законодавство України про відпустку, і працівник, який як відпочиває, так і відновлюється після трудових буднів, і профспілка «Металургів» ДМК, яка прагне оздоровити якомога більшу кількість людей!

Слід зазначити, що з початку року за профспілковими путівками оздоровилися 1643 працівника комбінату, а за 2,5 роки діяльності профспілкової організації – 4856 членів профспілки «Металургів» ДМК.


Читайте також:

або у розділі «Відгуки»