Працівникам ДМК, які є членами профспілкової організації «Металургів», і їх сім'ям пропонується провести свою відпустку в одному з найпопулярніших курортів Херсонської області, який вважається одним з кращих для відпочинку і оздоровлення. За 4 сезони в пансіонаті «Адажіо» оздоровилося 1214 чоловік.

21 серпня на 13-ту зміну в ДОК «Сонячна соната» вирушили діти працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів» ДМК. Відпочинок став можливим завдяки ініціативі профспілки, який ще 22 травня 2018 року вирішив оздоровлювати дітвору на Азовському морі.

Свою відпустку на морі можна провести по-різному. Хтось вважає за краще просто засмагати, а хтось відпочиває активно. Універсальним місцем для подібного оздоровлення є база відпочинку «Сонячна соната», що в смт Кирилівка. Азовське море – це один з мальовничих куточків України, куди профспілка «Металургів» ДМК пропонує поїхати працівникам Дніпровського меткомбінату. І потрібно сказати, що відгуки тільки позитивні.

Наш профсоюз предлагает работникам ДМК, которые являются членами профсоюзной организации «Металлургов», и их семьям провести свой отпуск в Украине в одном из популярнейших курортов в Херсонской области, который считается одним из лучших для отдыха и оздоровления.

Серед членів профспілки «Металургів» є багато охочих оздоровитися на Азовському морі. Але що робити, коли одному їхати нудно, а з сім'єю – накладно. У подібних випадках ситуацію рятують короткі тури подібні семиденному вояжу на базу відпочинку «Сонячна соната».

Встреча с Татьяной Матузовой произошла сразу после ее приезда из Винницкой области. Там член профсоюза «Металлургов» оздоравливался по профсоюзной путевке. После ряда вопросов стало понятно, что инженера по подготовке производства ТЭЦ к визиту в профком подтолкнули не условия отдыха в санатории «Южный Буг» (г. Хмельник) – как выяснилось позже они ее полностью устроили. Гостья волнительно и очень настойчиво просила поблагодарить Сергея Чумака, председателя своего цехового комитета, за проявленную заботу.

Садясь в поезд, я приготовилась к долгому путешествию, ведь необходимо было преодолеть больше тысячи километров. Время, проведенное в дороге, пролетело не заметно. Меня ждал оздоровительный курорт Сходница, лечебные воды которого не имеют аналогов в Европе.

Семья Давыдовых выражает искреннюю признательность и сердечно благодарит профсоюз «Металлургов» за организацию оздоровления и отдыха.