Шановні кам'янчани! Дорогі металурги! Одним з найважливіших і шанованих усіма городяни святом – є день заснування міста. Кам'янське для кожного з нас означає щось важливе. Хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів своє перше кохання, хтось домігся своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію. В цей день ми почитаємо наших героїв и предків, які віддавали своє життя на благо добра і світу на нашій рідній землі. Тут народжувалися, вчились і прославляли наше місто відомі державні діячі, вчені, художники, спортсмени.

Шановні металурги, кам’янчани, українці! Від імені колективу профспілкової організації «Металургів» і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України!

Шановні співвітчизники! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем шахтаря! Це свято представників відважної, надзвичайно важкої і такої необхідної для країни професії, сильних, мужніх людей, чия складна, небезпечна і почесна праця вимагає колосальної відповідальності, витримки і самовіддачі.

Дорогі металурги! Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Цей день завжди відзначається по-особливому, адже професія металурга виховує працьовитих і сильних духом людей.

Дорогие жители Каменского! Уважаемые сотрудники ДМК! Искренне поздравляю всех металлургов и горняков с профессиональным праздником!

Вітаю журналістів прес-служб профспілки «Металургів», ПАТ «Дніпровський меткомбінат», Кам'янської міськради, міських і обласних друкованих та електронних ЗМІ з 25-річним ювілеєм вашого професійного свята!

В черговий раз наша профспілкова організація вітає з виходом на пенсію заслужених працівників комбінату. На цей раз представник профкому профспілки Олександр Чабан привітав члена профспілки «Металургів» ДМК – бригадира слюсарів-ремонтників ЦРМО РСЦ Сергія Шаповала.

29 травня свій День народження святкує голова цехового комітету управління ремонтно-сервісного центру ПАТ «ДМК» Людмила Євгенівна Соловей! Багатотисячний колектив профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату вітає іменинницю з 60-річчям!

У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. 6 травня 2019 року свою останню трудову зміну відпрацювала дозувальник АФ №2 Світлана Міршавка.

Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні працівники комбінату і жителі Кам'янського! Вітаю всіх вас із найбільшим християнським святим святом – святом духовного оновлення, відродження, чистих помислів і великих надій, зі Світлим Христовим воскресінням – Пасхою Господньою!

Дорогі жінки! В цей сонячний і світлий день прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем!