Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі металурги! Дорогі кам'янчани! Прийміть щирі вітання з Днем міжнародної солідарності трудящих!

Дорогі жінки! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем. Вітаю вас зі святом весни, краси жіночності і чарівності!

5 березня 2020 року в переддень Міжнародного жіночого дня відбулося урочисте вручення міських нагород жінкам, які працюють у ПАТ «Дніпровський меткомбінат». «Подячні листи» виконкому Кам'янської міської ради, членам профспілки «Металургів» вручив начальник відділу інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю Ігор Задорожний. Традиційно, ініціатором нагородження виступила профспілкова організація «Металургів». Урочиста церемонія з нагоди прекрасного свята відбулася на оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів», який щотижня проводиться в музеї історії ДМК.

Дорогі металурги, ветерани праці Дзержинки! Від щирого серця вітаю трудовий колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат» зі 131-ю річницею з дня заснування нашого підприємства! Це значуща дата не тільки для багатьох поколінь металургів, а й для всіх кам'янчан, адже ДМК – це більш як столітня історія, тісно пов'язана з історією нашого міста.

Дорогі колеги, однодумці! Чотири роки тому, 27 січня 2016 року, на Дніпровському меткомбінаті була створена нова первинна профспілкова організація, яка на установчих зборах була названа ППО «Металургів». Минуло чотири роки. З одного боку – це короткий строк. Однак за такий нетривалий відрізок життя нашої багатотисячної організації, була проведена велика робота. Її не соромно показати нашим послідовникам і однодумцям. Наші ідеї часто вдавалося реалізовувати вперше в історії профспілкового руху не тільки міста Кам'янське Дніпропетровської області, а й України!

Шановні металурги, жителі Кам'янського, соціальні партнери та колеги! Від імені профспілки «Металургів» вітаю вас з наступаючими святами – Новим 2020-м роком і Різдвом Христовим!

Дорогі енергетики! Вітаю вас – працівників управління головного енергетика, ТЕЦ, ККЦ, ЦВП, ЦМП, ГЦ, ЕТЛ, ЕЕРЦ РСЦ ПАТ «Дніпровський меткомбінат», енергетичних служб організацій, які є соціальними партнерами ППО «Металургів», а також енергетиків Кам’янського і України – з професійним святом, яке щорічно відзначається 22 грудня.

Дорогі наші воїни, захисники! Щиро вітаю вас з одним із найважливіших національних свят – Днем Збройних Сил України. 6 грудня 1991 року набрав чинності Закон «Про Збройні Сили України», а у 1993 році цю дату зробили святом.

Пам'ятні грамоти напередодні Дня автомобіліста на змінно-зустрічному зборі АТЦ працівникам автотранспортного цеху вручила заступник голови профкому профспілки «Металургів» Ірина Пугачова.

Дорогі жителі міста, металурги! 25 жовтня – історична для всіх нас дата, яка є днем пам'яті про велику подію – звільнення від німецько-фашистських загарбників.

У черговий раз наша профспілкова організація вітає заслужених працівників комбінату. Цього разу голова комісії профспілки Євгеній Санін привітав членів профспілки «Металургів» ДМК Вікторію Варич у зв'язку з виходом на пенсію і Ольгу Федорову, яка стала ветераном праці ДМК.