У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. 6 травня 2019 року свою останню трудову зміну відпрацювала дозувальник АФ №2 Світлана Міршавка.

Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні працівники комбінату і жителі Кам'янського! Вітаю всіх вас із найбільшим християнським святим святом – святом духовного оновлення, відродження, чистих помислів і великих надій, зі Світлим Христовим воскресінням – Пасхою Господньою!

Дорогі жінки! В цей сонячний і світлий день прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі металурги! Сердечно вітаю трудовий колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат» зі 130-ю річницею від дня заснування підприємства!

В черговий раз профспілкова організація «Металургів» вітає із знаменною датою заслужених працівників комбінату. На цей раз голова профкому профспілки Олег Нагорний привітав з 60-річчям члена профспілки «Металургів» ДМК – працівника РМЦ РСЦ Олександра Вареника.

Шановні члени профспілки «Металургів»! Дорогі кам'янчани! За минулі три роки, наш багатотисячний колектив став однією великою профспілковою сім'єю! 27 січня 2019 року нашій «дитині» виповнилося три роки. В такому віці діти вже гордо тримають голову, вміють впевнено ходити і говорити, до дитини приходить розуміння і усвідомлення того, що вона постійно розвивається і росте.

Уродженець Криничанського району Сергій Небосенко в молодості і не думав про металургію. Через 10 років – став професіоналом, зазначеним Почесною грамотою Прем'єр-Міністра України. Привітала працівника агломераційного цеху №2 Дніпровського меткомбінату з виходом на пенсію і профспілкова організація «Металургів» ДМК, членом якої він є. Заступник голови профкому Ірина Пугачова вручила нашому герою на пам'ять кришталеву вазу.

Шановні металурги, жителі Кам'янського, соціальні партнери та колеги! Від імені профспілки «Металургів» вітаю вас з наступаючими святами – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Урочисте вручення пам'ятних грамот і нагород працівникам енергетичних структурних підрозділів Дніпровського меткомбінату відбулося на оперативній нараді активу профспілки, яка відбулася напередодні свята.

Дорогі наші воїни! Щиро вітаю вас зі святом. Бажаю міцного здоров'я, незломленої віри, сил, великої відваги і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. Кому-то це свято дозволить цілком присвятити себе своїм близьким, друзям і родичам, для когось розмірене і спокійне життя не представляється цікавим. У будь-якому випадку, це період активних перетворень...