Вітаю військовослужбовців, учасників АТО та ООС, всіх чоловіків та жінок, які боронять терени держави, даруючи українським сім'ям мирне майбутнє. Також вітаю зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва.

Шановні співвітчизники! Дорогі металурги! Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» і від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди святкування 29-ї річниці Незалежності України!

19 липня металурги України відзначили своє професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З нагоди свята дирекцією підприємства та профспілкою «Металургів» відзначені близько 260 кращих працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (з них більше половини є членами профспілки «Металургів»). Вони були відзначені нагородами та грошовими преміями.

У ці липневі дні свій ювілей відзначила Олена Вікторівна Глущенко. Профспілка «Металургів», адміністрація агломераційного цеху №2, колеги, рідні та друзі вітають іменинницю з днем ​​народження та ювілейною датою!

Дорогі металурги! Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Металург – це складна і важка професія. І незважаючи на це, в ній працюють міцні, надійні й впевнені в собі люди. Такі, як співробітники Дніпровського металургійного комбінату.

Дорогі українці! 28 червня ми з вами відзначаємо велике державне свято – День Конституції України, основний закон держави, що проголошує незалежність. Цей документ закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Ухвалення народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави.

Шановні медики Кам’янського – лікарі, фельдшери, медсестри, акушери, санітари, лаборанти, працівники швидких і ветерани! Прийміть найтепліші вітання з вашим святом – Днем медичного працівника!

Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі металурги! Дорогі кам'янчани! Прийміть щирі вітання з Днем міжнародної солідарності трудящих!

Дорогі жінки! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем. Вітаю вас зі святом весни, краси жіночності і чарівності!

5 березня 2020 року в переддень Міжнародного жіночого дня відбулося урочисте вручення міських нагород жінкам, які працюють у ПАТ «Дніпровський меткомбінат». «Подячні листи» виконкому Кам'янської міської ради, членам профспілки «Металургів» вручив начальник відділу інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю Ігор Задорожний. Традиційно, ініціатором нагородження виступила профспілкова організація «Металургів». Урочиста церемонія з нагоди прекрасного свята відбулася на оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів», який щотижня проводиться в музеї історії ДМК.

Дорогі металурги, ветерани праці Дзержинки! Від щирого серця вітаю трудовий колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат» зі 131-ю річницею з дня заснування нашого підприємства! Це значуща дата не тільки для багатьох поколінь металургів, а й для всіх кам'янчан, адже ДМК – це більш як столітня історія, тісно пов'язана з історією нашого міста.