Голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний вітає багатотисячний колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і всіх жителів міста та країни з Днем Соборності!

22 січня наша країна традиційно святкує День Соборності України – державне свято, яке було встановлене відповідно до указу Президента України №42/99 від 21 січня 1999 року. Нагадаємо, що в цей день 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину Україну.

Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі в той період часу не вдалося зберегти єдність і незалежність, Акт Злуки, став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу. З тих пір щорічно, 22 січня, на вулицях столиці та інших міст країни можна побачити живі ланцюги, що символізують об'єднання України.

Голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний вітає багатотисячний колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат», жителів Кам'янського і всю країну з Днем Соборності України!

Нехай це свято принесе в кожну українську родину мир і спокій, взаємоповагу і розуміння, благополуччя і достаток. Бажаю кожному в будь-якій ситуації зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, а всім нам тут буде тепло і затишно! Будьте здоровими і щасливими!

З повагою,
голова профкому ППО «Металургів ПАТ «ДМК»
Олег НАГОРНИЙ