Шановні спортсмени! Дорогі металурги!

Від імені багатотисячного колективу первинної профспілкової організації «Металургів» Дніпровського меткомбінату і від себе особисто вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту, який святкується в Україні кожну другу суботу вересня згідно з указом Президента №340/94 від 29 червня 1994 року.

Є багато різних видів спорту – олімпійських та неолімпійських. Кожен з них виховує прагнення бути краще, стриманіше, сміливіше. Займаючись спортом ми не тільки зміцнюємо наше здоров'я і дух, ми змінюємося внутрішнє, по іншому дивимося на життя.

Спортивний майданчик – це місце визначення кращого. Кожен хоче ним бути, але не кожному це підвладно. Вважається, що в спорті перемагає той, хто виборює золоту медаль. Але частіше для спортсмена найважливішою є перемога над собою. Тим спорт і цікавий!

Вітаю зі святом кожного спортсмена, кожного, хто зумів перемогти насамперед себе. Бажаю міцного здоров’я, вдалої боротьби за нагороди, щоб кожен раз супроводжувала вас удача, допомагаючи долати труднощі на шляху до великих перемог!

Зі святом вас, любителі фізкультури і спорту!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК