Шановні кам'янчани! Дорогі металурги! День заснування міста – це один з найважливіших і шанованих усіма городянами свято. В цей день ми згадуємо про минулі успіхи, почитаємо наших предків і героїв, які віддавали своє життя на благо миру і добра на нашій рідній землі. В історії Кам'янського є багато яскравих сторінок. Тут народжувалися і вчилися, творили і прославляли наше місто відомі державні діячі, вчені, художники, спортсмени.

Ріст і розвиток міста нерозривно пов'язані з будівництвом одного з найбільших підприємств країни – Дніпровського металургійного комбінату. Завдяки його становленню в 1923 році Кам'янське стало містом. Завдяки створенню нових цехів з'явилися нові вулиці, розширилися наші околиці.

Сьогодні Кам'янське – один з найбільших промислових вузлів України, місто працьовитих і підприємливих людей. Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» ДМК вітаю всіх з нашим спільним святом. Дякую кожному з вас за все хороше, за все, що ви робили і робите для Кам’янського. Бажаю міцного здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Нехай здійсняться ваші найзаповітніші бажання. Божого вам благословення і нових звершень на благо рідного міста!

Зі святом, дорогі кам'янчани! З Днем міста, шановні металурги!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК