Уродженець Криничанського району Сергій Небосенко в молодості і не думав про металургію. Через 10 років – став професіоналом, зазначеним Почесною грамотою Прем'єр-Міністра України. Привітала працівника агломераційного цеху №2 Дніпровського меткомбінату з виходом на пенсію і профспілкова організація «Металургів» ДМК, членом якої він є. Заступник голови профкому Ірина Пугачова вручила нашому герою на пам'ять кришталеву вазу.

На Вільногірському заводі «Буддеталь» Сергій Васильович зробив успішну кар'єру і отримав досвід роботи на керівних посадах. Однак доля розпорядилася по-своєму, яка у 90-ті занесла його до нашого міста (тоді – Дніпродзержинськ), де С.Небосенко зайнявся приватним підприємництвом... На Дніпровський меткомбінат він влаштувався у 2008 році. Трудовий шлях почав з залізничного цеху №2, де довелося працювати простим вантажником. У 2012 році Сергій Небосенко перейшов на АФ №2. Тут він освоїв нову для себе спеціальність – дозувальник. Завдяки дисципліні і працьовитості, а також товариському характеру – швидко влився в колектив, ставши в ньому своїм. За порівняно недовгий термін роботи в агломераційному цеху наш герой встиг придбати репутацію сумлінного і старанного працівника. А за професіоналізм і високі показники у праці С.Небосенко 28 березня 2016 року був удостоєний Почесною грамотою Прем'єр-Міністра України.

Все тече, все змінюється. Через 2,5 року настала пора йти на заслужений відпочинок. Змінний майстер бригади №2 Володимир Гуртовий сердечно подякував шановному ветерану за працю, побажавши йому міцного здоров'я, невичерпної бадьорості та оптимізму. Найкращі побажання адресував Сергію Небосенко і колектив бригади. Цінний подарунок Сергію Васильовичу вручили і в профспілці «Металургів». Заступник голови профкому з охорони праці та виробничого побуту Ірина Пугачова подарувала на згадку С.Небосенко частинку комбінату – кришталеву вазу, продукцію легендарного кришталевого цеху Дніпровського меткомбінату.