Дорогі металурги! Сердечно вітаю трудовий колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат» зі 130-ю річницею від дня заснування підприємства!

Наше підприємство по праву займає гідне місце у вітчизняній металургійній промисловості, є основою економічного фундаменту міста. Комбінат – це сполучна історична ланка, яка перетворила невелике козацьке селище у потужний індустріальний центр. 2 березня 1889 року на Дніпровському металургійному заводі у Кам'янському була задута перша доменна піч, і з тих пір саме від цієї дати ведеться літочислення історії підприємства, що вміщує працю багатьох поколінь металургів.

На етапах свого розвитку метпідприємство за більш ніж вікову історію переживало різні періоди становлення. Завжди будь-яка складна ситуація вирішувалася завдяки відданості обраній професії і завзятості металургів! Це викликає тільки повагу. Ми пережили війну середини минулого століття, зупинку ДМК у 2017 році, боремося з економічно важкою ситуацією в нинішній складний для України воєнний час. Будьте впевнені, що і на цей раз перемога буде на нашому боці!

Напередодні свята хочу подякувати кожному трудівнику, кожному металургу, які дарують свою майстерність і вміння в ім'я нашої Батьківщини і Вітчизни, в ім'я ветеранів і українських воїнів, які віддали свої життя на благо ДМК, Кам'янського, України! Не забувайте: буде працювати металургійний комбінат – буде жити, розвиватися і наше місто!

Від щирого серця бажаю вам, дорогі металурги, міцного здоров'я, миру та злагоди, щастя та благополуччя у ваших родинах. Пам'ятайте, що профспілка «Металургів» Дніпровського меткомбінату завжди поруч, завжди готова підставити своє плече в будь-яких соціальних, економічних, фінансових, юридичних та інших питаннях! Наш девіз: разом – ми сила! І ми дійсно – сила!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК