Шановні металурги, жителі Кам'янського, соціальні партнери та колеги! Від імені профспілки «Металургів» вітаю вас з наступаючими святами – Новим 2020-м роком і Різдвом Христовим!

Сезон, що минає був одним з найскладніших в роботі Дніпровського меткомбінату й ППО «Металургів». Але незважаючи на труднощі, нам разом з вами вдалося багато зробити і реалізувати. Довіра тисяч жителів Кам'янського, яка була надана профспілковій організації «Металургів», дорогого коштує. Завдяки вашій всебічній підтримці та витримці вдалося реалізовувати багато соціальних проектів і програм, взяти участь в різних міських і комбінатівських заходах. Неспроста ми з вами є найчисленнішою профорганизациєю в Кам'янському.

Від імені членів профспілки і від себе особисто вітаю всіх металургів і жителів міста з наступаючим 2020 роком! Хотілося б, щоб в новому році збулися всі найпотаємніші бажання і мрії, щоб у ваших родинах панували достаток і любов, щоб наші діти частіше посміхалися. Бажаю всім нам, щоб в Україні запанував мир, порядок і спокій. Дякую колективу первинки за самовіддану працю і завзятість. Дякую нашим соціальним партнерам за плідну співпрацю та підтримку в непростий час. Незважаючи на всі труднощі, з багатьма поставленими завданнями вдалося впоратися, тому нам є чим пишатися!

Зі святами вас!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»