5 березня 2020 року в переддень Міжнародного жіночого дня відбулося урочисте вручення міських нагород жінкам, які працюють у ПАТ «Дніпровський меткомбінат». «Подячні листи» виконкому Кам'янської міської ради, членам профспілки «Металургів» вручив начальник відділу інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю Ігор Задорожний. Традиційно, ініціатором нагородження виступила профспілкова організація «Металургів». Урочиста церемонія з нагоди прекрасного свята відбулася на оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів», який щотижня проводиться в музеї історії ДМК.

Щорічно, з 1977 року, згідно з рішенням ООН, Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир відзначається 8 березня. На Дніпровському металургійному комбінаті працює близько 3500 жінок. Більшість з них є членами профспілки «Металургів». За доброю традицією, до великих і професійних свят профспілкова організація «Металургів» ініціює вручення міських нагород справжнім професіоналам своєї справи, людям, які заслужили авторитет в своїх структурних підрозділах, працівникам, відданим своїй професії.

У 2020 році від імені територіальної громади міста та Кам'янського міського голови Андрія Білоусова за багаторічну та сумлінну працю, професіоналізм, ініціативність, а також з нагоди Міжнародного жіночого дня «Подячні листи» були вручені:

  1. Бесараб Ірині, дозувальнику агломераційного цеху №2.
  2. Гнатенко Наталії, машиністу крана металургійного виробництва доменного цеху.
  3. Заболотній Юлії, інженеру 2 категорії цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.
  4. Ободович Тетяні, контролеру з виробництва чорних металів управління якості продукції.
  5. Турченко Олені, оператору поста управління прокатного цеху.

Голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний тепло привітав всіх жінок, які працюють на ДМК, з Міжнародним жіночим днем, побажавши завжди залишатися ніжними, красивими і улюбленими.

– Нехай ваші бажання завжди виконуються. Нехай близькі оточують вас теплом і турботою, добром і безмежною увагою. Щастя вам, прекрасні дами, нехай воно ніколи не закінчується! – сказав Олег Нагорний.