Дорогі металурги! Дорогі кам'янчани! Прийміть щирі вітання з Днем міжнародної солідарності трудящих!

День міжнародної солідарності трудящих відзначається в 142 країнах і територіях світу, символізуючи боротьбу за права робітників. 1 травня 1886 року свої права відстоювали робочі Чикаго, що вийшли на страйк з вимогою встановити 8-годинний робочий день. Більше чотирьох останніх років права трудящих ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і своїх членів захищає профспілка «Металургів» ДМК. Тоді демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією, сьогодні ж перемагають згуртованість, мудрість і комунікабельність, тобто вміння донести думку трудового колективу роботодавцю!

Зі словами подяки звертаюся до кожного, хто забезпечує життєдіяльність Кам’янського і містоутворюючого металургійного підприємства. Нехай це чудове свято додасть вам натхнення, оптимізму і впевненості у власних силах! Нехай всі поставлені цілі здійсняться, а фінанси збільшаться! Нехай ваші яскраві ідеї та творчі успіхи примножать добробут України!

В день, який символізує дружбу і солідарність усіх людей, бажаю щастя, міцного здоров'я і весняного тепла! Нехай першотравневі свята принесуть добро і достаток у ваші родини! Нехай панує мир і надія, благополуччя і злагода в ваших серцях!

О.А.НАГОРНИЙ, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК