Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 і 9 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні стрімко змінюється наша оцінка того періоду. Але вона не зможе змінити нашу свідомість і ставлення до тих людей, які не шкодуючи власного життя, захищали рідну землю від агресора, боролися за майбутнє своїх синів і дочок, хотіли більше всього на світі миру всьому людству. Профспілка «Металургів» ДМК завжди буде шанувати пам'ять про ті дні, про мільйони загиблих людей в тій кровопролитній війні.

Хочу привітати ветеранів і працівників тилу, які самовіддано працювали для перемоги. В їх рядах є і наші рідні. Низький уклін, вічна пам'ять і слава всім героям, які зі зброєю в руках захищали майбутнє України. Завдяки цим людям сьогодні ми живемо і мріємо, вчимося і працюємо, любимо і сподіваємося! Прийміть щирі вітання зі святом. Бажаю вам здоров'я і активного довголіття, любові і щастя!

Мирного неба Вам та Вашим родинам!

О.А.НАГОРНИЙ, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК