Начальник відділення Ігор Чуб поздоровив представників ППО «Металургів» з завершенням трудового спору і вручив заступнику голови профкому з охорони праці та виробничому побуту Ірині Пугачовій Подяку.

Ми вже писали про візит голови профкому Олега Нагорного та його заступника Ірини Пугачової у відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області. Представники ППО «Металургів» привітали колектив відділення з 19-річчям служби. В свою чергу начальник відділення Ігор Чуб поздоровив представників ППО «Металургів» з завершенням трудового спору, вручивши за активну участь у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), вагомий внесок у поліпшення стану соціально-трудових відносин, розвиток соціального діалогу в Україні подяку заступнику голови профкому з охорони праці та виробничому побуту Ірині Пугачовій.

Ірина Пугачова отримує подяку НСПП від Ігоря Чуба

– Останній раз таку подяку я вручав ще у 2013 році представникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». З тих пір в Дніпропетровській області не було достойних, хто міг би отримати нагороду від голови Національної служби посередництва і примирення. Із задоволенням вручаю цю подяку Ірині Анатоліївні, тому що своїм відношенням до справи по вирішенню трудового спору між адміністрацією ПАТ «ДМК» і найманими працівниками профспілка «Металургів» довела, що достойна цієї подяки, – сказав начальник відділення НСПП в Дніпропетровській області І.Чуб.

Подяка від НСПП