В январе 2018 года от работников ООО «ОХРАНА-ХОЛДИНГ» в профсоюз «Металлургов» поступила коллективная жалоба о том, что нарушается выполнение КЗоТ Украины в части ст. 107 «Оплата работы в праздничные и выходные дни» и ст. 110 «Уведомление работника о размерах оплаты труда».

В соответствии со статьей 5 Закона Украины «О прожиточном минимуме» Министерство социальной политики Украины сообщает о величине фактического размера прожиточного минимума в ценах января 2018 года в расчете на месяц на одного человека.

Заборгованість по виплаті заробітної плати в Україні за станом на 1 січня 2018 року збільшилася на 32,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склала 2,37 млрд. грн., повідомляється в публічному звіті Державної служби з питань праці.

Первинна профспілкова організація «Металургів» від імені працівників багатотисячного та містоутворюючого підприємства ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» Кам’янського Дніпропетровської області звернулася до Президента України П.О.Порошенко, Прем’єр-Міністра В.Б.Гройсмана та голови Центрального комітету профспілки трудящих металургійної і гірнічо-добувної промисловості України С.П.Комишева.

На протяжении нескольких месяцев между председателем профкома ППО «Металлургов» Олегом Нагорным и дирекцией ПАО «Днепровский меткомбинат» велись переговоры о повышении уровня заработной платы. Как результат, достигнуто принципиальное согласие обеих сторон, ведущих переговоры, – по итогам I квартала 2018 года работникам ДМК будут повышены часовые тарифные ставки и оклады. Об этом генеральный директор комбината Александр Подкорытов сообщил на прошедшем в конце января рабочем собрании.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах грудня 2017 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:

Федерація металургів України підтримала позицію Профспілки металургів і гірників України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №461 від 24 червня 2016 р. А саме: доповнити абзацом «Майстри» Списки №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, розділи III «Чорна металургія» і IV «Виробництво коксу».

У Федерації профспілок України відбулася фахова зустріч представників всеукраїнських профспілок щодо пенсійного забезпечення за вислугу років.