На адресу профспілки «Металургів» ДМК неодноразово зверталися працівники Дніпровського меткомбінату з проханням роз’яснити як проводиться атестація робочих місць. Наводимо статтю з довідника спеціаліста з охорони праці №12 за грудень 2018 року, де на питання чи повинні лабораторії гігієни праці, що здійснюють заміри небезпечних факторів, самі повністю заповнювати Карти умов праці відповідає експерт з охорони праці Ольга Чернетенко.

Тепер майстри, які забезпечують безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічного процесу на гарячих дільницях робіт Дніпровського меткомбінату, отримають пільгову пенсію за Списками №1 і №2 також як і підлеглий їм персонал.

16 квітня 2019 року в народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч директора з персоналу підприємства Андрія Михалюка з профактивом профспілки «Металургів» ДМК. Основне питання - збільшення рівня заробітної плати.

Про це на ранковій оперативній нараді з першими керівниками ПАТ «Дніпровський меткомбінат» повідомив генеральний директор підприємства Олександр Подкоритов.

Первинна профспілкова організація «Металургів» від імені працівників багатотисячного та містоутворюючого підприємства ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» міста Кам’янське Дніпропетровської області звернулася до Президента України Порошенко П.О. та Прем’єр-Міністра Гройсмана В.Б. Звернення стосувалися заяви Володимира Гройсмана про необхідність збільшення ціни на газ для населення.

23 жовтня в народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч директора з персоналу підприємства Андрія Михалюка з профактивом профспілки «Металургів» ДМК. Основне питання – підвищення з 1 жовтня 2018 року рівня заробітної плати трудящим комбінату.

Про це повідомив генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олександр Подкоритов на ранковій оперативній нараді з першими керівниками підприємства.

Про це стало відомо на минулій недавно зустрічі генерального директора ПАТ "ДМК" Олександра Подкоритова з профспілками і працівниками ремонтно-сервісного центру Дніпровського меткомбінату.

12 июня в народном музее истории ПАО «Днепровский меткомбинат» состоялась встреча директора по персоналу предприятия Андрея Михалюка с профактивом профсоюза «Металлургов» ДМК. Основной вопрос – увеличение окладов административно-управленческому персоналу.

Через несколько недель начнется лето – сезон отпусков, непередаваемых ощущений и воспоминаний об отдыхе. Но иногда бывает так, что руководитель отказывается подписывать заявление на отпуск или принудительно отправляет в отпуск, когда Вам это не подходит. Эти вопросы мы адресовали юрисконсульту профсоюза «Металлургов» Александру Чабану.

Для работающих украинских пенсионеров с 1 апреля вводится автоматический расчет пенсии, сообщила пресс-служба Пенсионного фонда. Ранее ее пересчитывали только для тех, кто обратился с заявлением о пересмотре пенсии. В то же время в Кабмине отмечают, что у части работающих пенсионеров, несмотря на рост стажа, пенсия после перерасчета оказывалась меньшей из-за низких заработков после выхода на заслуженный отдых. Но в таком случае пенсию продолжали платить на прежнем уровне. Премьер Владимир Гройсман заявил, что такого быть не должно. Но пока неясно, как правительство собирается увеличить "вес" стажа работы при расчете пенсий, ведь сейчас главное для размера пенсии — размер зарплаты.