Після нетривалого локдауну, який завершився 25 січня 2021 року, відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». У працівників ПАТ «ДМК», зокрема у членів профспілки «Металургів», знову з’явилася можливість відвідувати КСЦ. Дещо змінився графік відвідування спорткомплексу працівниками ДМК на безкоштовній основі.

Після звернення голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного до засновника компанії ТОВ ВТФ «МІКОМП» Олега Мороза досягнута домовленість, в результаті якої члени профспілки «Металургів», як і в минулому році, можуть відвідувати на безкоштовній основі басейн «МІКОМП» згідно графіка. У розпорядженні «металургів» буде басейн, тренажерний зал і інфраструктура європейського рівня.

8 травня голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний разом із засновником компанії ТОВ ВТФ «МіКОМП» Олегом Морозом перевірили готовність до відкриття басейну культурно-спортивного центру «Дніпровець».

27 лютого 2020 року, між ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і ТОВ ВТФ «МіКомп» був підписаний меморандум про співпрацю в сфері оздоровлення працівників ДМК в КСЦ «Дніпровець». У документі вказані терміни довгострокової оренди, а також умови відвідування на безкоштовній основі працівниками ДМК культурно-спортивного центру. За словами гендиректора компанії «МіКомп» Олега Мороза нове життя для «спортивної Мекки» металургів почнеться вже в наступному місяці. По крайней мере, поставлене таке завдання.

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавальної споруди в середньому за тиждень користуються близько 350 працівників ДМК, всього – понад 2100 членів профспілки «Металургів». І це число зростає з кожним днем.

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації тепер можуть відвідувати на безкоштовній основі сучасний басейн «МіКомп» і по неділях.

Після досягнутих угод між ТОВ ВТФ «МІКОМП» і профспілкою «Металургів» члени цієї профспілкової організації продовжують відвідувати сучасний басейн «МіКомп» на безкоштовній основі. Послугами популярного в Україні суперсучасного плавального споруди в середньому за тиждень користуються близько 300 робітників ДМК. І це число зростає з кожним днем. Вже дуже подобається металургам басейн «МіКомп».

Підписано договір про взаємні зобов'язання між товариством з обмеженою відповідальністю зовнішньоторговельною фірмою «МІКОМП» і первинною профспілковою організацією «Металургів». Згідно вищевказаного Договору співробітники ТОВ ЗТФ «МіКомп» будуть забезпечені соціальними пільгами і гарантіями.