Передача запрошень на новорічну ялинку і подарунків, які за сприяння ППО «Металургів» виділив ПАТ «Дніпровський меткомбінат», відбулася в офісі профкому профспілки.

Багато працівників ДМК, будучи патріотами України в перші дні війни пішли на передову, щоб захистити країну від агресора, щоб зупинити лінію фронту далеко від місця проживання своїх родин, щоб допомогти українським солдатами всім, чим можливо було на той момент, щоб відстояти ті зміни в країні, з-за яких загинули люди на майдані в Києві. Але повернувшись з окупованої території багато хлопців усвідомили, що в їхніх містах, де тече мирне спокійне життя, не все спокійно – є що міняти, є за що боротися. По всій країні почали виникати різні громадські організації, які створювалися з єдиною метою – захистити права і свободу українців, підвищити загальну обороноздатність нашої держави. Подібні інтереси захищає і громадська організація «Дія», лідером якої є колишній працівник ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Дмитро Ярош.

Напередодні найголовнішого свята в усьому світі – Нового року – в ППО «Металургів» звернулися представники ГО «Дія» з проханням надати їм сприяння у вирішенні питання щодо отримання для дітей бійців роти «Чорний туман» (сформована з кам'янчан і знаходиться в зоні АТО) безкоштовних запрошень на новорічну виставу, якій щорічно радіють дітлахи працівників комбінату і городян. Профспілка – допомогла, а підприємство – подарувало дітям казку і новорічні солодкі подарунки, за що представники ГО «Дія» Валерій Кушнерук та Володимир Груша подякували директору ПАТ «ДМК» Олександру Подкоритову і голові профкому «Металургів» Олегу Нагорному!