Щорічно у третю неділю червня медпрацівники України відзначають своє професійне свято. Напередодні цієї дати в актовій залі медико-санітарної частини Дніпровського меткомбінату відбувся святковий концерт, на який були запрошені і лідери профспілки «Металургів» ДМК.

З Днем медика привітав директор по персоналу ПАТ «ДМК» Андрій Михалюк, який побажав присутнім міцного здоров'я, великого кохання та гідного заробітку. Заступник начальника управління промислової безпеки Олександр Дебелий окрім приємних слів на адресу медиків подарував... автомобіль швидкої допомоги, правда у вигляді торта.

Далі слово надали заступникам голови профкому профспілки «Металургів» Віталію Ровкову і Ірині Пугачовій.

– Вітаємо вас з наступаючим Днем медпрацівника, – сказав Віталій Леонідович. – Хочеться всім сказати величезне спасибі від усіх працівників комбінату, від діток, які оздоровлюються в дитячому оздоровчому комплексі «Лісова казка» за те, що ви даруєте всім нам і їм здоров'я. Бажаю, щоб у ваше професійне свято на ваших обличчях сяяли лише усмішки. Лікуєте нас ви, але і ми хочемо зробити вам приємне! Від голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Олега Анатолійовича Нагорного та від себе особисто даруємо вам сертифікат на путівку вихідного дня в санаторій «Новомосковський» с. Орловщина. Профспілка «Металургів» і багатотисячний колектив, який входить до лав нашої профспілкової організації – надійні ваші друзі і партнери.

Далі з вітальними словами до медиків звернулася Ірина Анатоліївна.

– Медико-санітарна частина для мене давно рідна, адже колись тут працювала моя рідна сестра. Також пам'ятаю перші ваші кроки, коли поліклініка тільки відкрилася, коли будувався інженерний корпус. Хочу сказати, що ви не просто медперсонал, ви не просто медпрацівники. Ви перш за все лікарі людських душ! До якого б кабінету не заходиш, завжди зустрічаєш на ваших обличчях посмішку. До вас хочеться приходити незважаючи на те, що доводиться звертатися іноді з якимись проблемами зі здоров'ям. Дуже хочеться, щоб ваш колектив завжди залишався таким же дружним, світлим і усміхненим! Спасибі вам велике!

003 denj medika5

Святкові слова, звичайно ж, прозвучали і від керівників медсанчастини ДМК – начальника служби лікувально-профілактичної роботи Віктора Карпенка і головного лікаря Олени Волинець, які перерахували досягнення медслужби ДМК за минулий період і привітали з 18-ю річницею спільного з комбінатом святкування Дня медичного працівника. Також Віктор Миколайович і Олена Володимирівна побажали співробітникам здоров'я та щастя, гармонії і затребуваності, а також сонячного святкового настрою. «Дякуємо вам за професіоналізм і всього самого доброго!»

Про будні медико-санітарної частини розповів продемонстрований на екрані фільм. Гарний настрій протягом усього святкового заходу підтримували веселі номери і конкурси, підготовлені медперсоналом МСЧ.

Чудовою грою на баяні Валерія Лагойди і ніжним вокалом Євгенія Харченко медпрацівників привітали представники КСЦ «Дніпровець».

Запальну циркову композицію з обручами продемонструвала Ірина Гладка.

Медицина – це складний шлях, на якому залишаються тільки найвідважніші люди. Так нехай же непохитна відвага, яка допомагає вам у роботі, допоможе досягти вершин щастя! Нехай цей добрий доктор видає вам пігулки радості, мікстури пристрасті, ставить крапельниці гарного настрою, призначає ін'єкції любові і прописує вакцинацію почуття гумору. З Днем медика!

Світлини

Відео концерту