Вперше після простою («гарячої консервації») ДМК з метою поліпшення соціально-трудових відносин, забезпечення соціально-економічних гарантій працівників підприємства, з огляду на реалії сучасного життя (діючий колдоговір був прийнятий в 2012 році) профспілка «Металургів» вийшла з ініціативою відновлення колективних переговорів по заключенню Нового Колективного договору між Власником ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і трудовим колективом.

Для цього голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний звернувся до лідерів профспілкових організацій ППО «Металістів» і ПО «ПМГУ ДМК» з пропозицією створити спільний представницький орган (СПО), як того вимагає Закон України «Про колективні договори і угоди...» , якщо на підприємстві функціонують кілька профспілкових організацій. Сформованому СПО необхідно буде розробити пакет пропозицій і поліпшень для їх внесення в новий колективний договір.

Засідання по обговоренню укладення тристоронньої угоди і Положення про загальний представницький орган Первинних профспілкових організацій ПАТ «ДМК» намічено провести 28.09.2018 року о 14:00, в приміщенні народного музею історії комбінату.

Прес-служба профспілки «Металургів» ДМК